Wpis z mikrobloga

@mlodybog_11: Pomyśl że możesz się w każdej chwili wycofać. Czyli zadecydować o gościa życiu, przed samym przeszczepem muszą go spalić promieniowaniem, także wystarczy wycofać się przy wbijaniu igły w tyłek.
Ja byłem kiedyś wstępnie wytypowany, ale po wywiadzie medycznym wspomniałem że brałem środek na grzybicę paznokci i stwierdzili że wezmą innego dawcę. Oto jak przez takie byle gówno nie zostałem bohaterem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mlodybog_11: Do mnie napisali tydzień po tym jak wyjechałam na rok, ale powiedzieli, że do wstępnych badań z krwi zakwalfikowali jeszcze 3 osoby i jak tam nie będzie pasować nic to będą do mnie dzwonić i ściągać mnie zza granicy.
Pamiętaj aby w tym okresie nie oddawać krwi, bo musisz być "przygotowany na każdy moment". :)
@mlodybog_11: Gdzieś w załącznikach proszą o to aby jednak tego nie robić. Przeczytaj uważnie, aby nie narobić sobie i komuś krzywdy, bo lekarze nie podejmą sie ryzykowania Twoim zdrowiem dla uratowania kogoś kto nie ma 100% szansy na przeżycie.
Jednak oddanie szpiku to chyba jakiś wysiłek dla organizmu i wszystko inne musi działać jak w zegarku aby się regenerowało (można to porównać z operacją?). Jeżeli ktoś jest w cieżkim stanie to
@The_Linkos mam umówione pobranie krwi na badania, ankieta zdrowotna wypełniona, zgody podpisane, muszę wysłać wszystko do dkms. Po pobraniu krwi laboratorium dokładnie to wszystko zbada, jeśli dalej będą zainteresowani biorce będą przygotowywać przez około 3 miesiące do przeszczepu A mnie trzy tygodnie przed pobraniem zbadaja jeszcze dokładniej osobiście w klinice, ekg, nrd, rfn, zsrr jakieś rentgeny i inne no i później pobranie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na razie