Wpis z mikrobloga

@rrdzony: Po pierwsze grafika jest w takiej rozdzielczości, ze gówno tak naprawdę widać. Koleś z podobną fryzurą i tuszą czy ten sam.
Dawaj źródła tych grafik bo już tu mieliśmy wrzutki memowe, które okazały się perfidną manipulacją i kłamstwa. Oryginalne nagarnia, kadry i zdjęcia.
Po trzecie równie dobrze może to być ratownik, który zatruł się w wyniku udzielania pomocy w niewłaściwy sposób bez należytej ochrony.
Źródła to sobie zweryfikuję czy nie
@rrdzony: Fajnie,ale na #!$%@? tagujesz geopolityke ? też uważam że ten "atak chemiczny" to fake ze strony jankesów lub coś,ale ludzie,PO #!$%@? tagujecie takie rzeczy jako geopolityke?Widze,że to słówko stało sie ostatnio modne i jest używane przez osoby niekoniecznie znające jego definicje.Akurat rozważania,kto ma tu moralną racje w tym konflikcie,albo to kto kłamie w tym konflikcie nijak mają się do pojęcia geopolityka.Do tego tagu pasuje wrzucanie jakiś faktów lub rozważań typu:
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: szanuję że chcialo Ci się weryfikować ;)

Znalazłem film z którego pochodzi pierwszy kadr, z filmu wynika ewidentnie, że typ jest ratownikiem, nawet logo na koszulce to mówi.


nie ratownikiem, tylko "Białym Hełmem". To organizacja, kreująca się na zbawicieli cywili, jednak są poszlaki na ich powiązania z jihadystami

jako pomarańczka możesz zawołać tylko 20 osób
@nom_om

jako pomarańcza możesz zawołać tylko 20 osób


No to pomogę

Teraz niech sobie całe rozbawione towarzystwo obejrzy te trzy filmy wyżej. Może odrobina refleksji wam się przyda.

@nieuwlaczajac, @rybak_fischermann, @mistrz_tekkena, @Hektor_el_Pako, @Ragnarokk, @iwol, @carving85, @chwast127, @iwik2_w, @wywalili_mnie_z_marvela, @3cytryny, @nofink, @MattJedi, @TeoriaKwantowa, @szaman136, @Hardporecorn, @Pinkman, @PawEHO, @Zuben, @szasznik, @Pan_Kielonek, @RuskiAgent1917,
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Propaganda leci z obu stron, udawanie że ktoś umarł albo jest ofiarą miało miejsce wielokrotnie odnośnie całego tego bliskiego wschodu (najlepszym przykładem było to dziecko-uchodźca które leżało martwe nad brzegiem morza śródziemnego). Wyśmiewanie tego typu praktyk, nawet jeśli akurat nie jest trafione (chociaż nie rozumiem Twojego tłumaczenia), nie neguje faktu że ludzie w tym dzieci umierały od gazu w Syrii.

Ps. Coś dziwnego zauważyłem. Rzuciłeś tym filmikiem (nr 2): https://www.youtube.com/watch?v=ffFFzjxCgFg
@MattJedi: Nie wiem co tam robią może mają parcie na szkło. Wiem, że film nie pokazuje ofiary bombardowania a człowieka, który oddaje krew.

Ta krew w ogóle jest pobiera w dziwny sposób, w który u nas nikt by się nie odważył pobierać. Na krzesełkach(przy możliwych omdleniach, koleś się(nasz główny bohater) zgina się z igłą w żyle(możliwe rozprucie żyły i obfity krwotok),
A macają sobie plastikowe rurki i pojemniki a nie same
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Tylko że ten koleś tutaj oddający krew, mógł brać udział w tym braniu krwi jako aktor, podczas gdy w innym miejscu mógł być udającym rannego. Nie dlatego że rannych nie było, tylko że akurat w regionie nie było kogoś z kamerą, albo był i za mało ujęć drastycznych zrobiono, więc postanowiono wykonać kolejne, może bardziej dramatyczne, żeby temat się dłużej niósł. Cholera wie tak naprawdę, to że tutaj oddaje krew
@bombastick: A przecież była afera że w jakiejś Libii Tunezji albo Egipcie (nie pamiętam), rodzice dawali swoje dzieci na pokazy zdjęciowe do fotografów, którzy pozorowali strefy wojenne, rany itd. Nawet było coś że ruszyły aresztowania czy tam zarzuty z tego tytułu.