Wpis z mikrobloga

@l3chu: @appylan: tez mi sie zdaje ze od samego poczatku probowano na kazdym kroku deprecjonowac osiagniecia RW, co prawda byly podstawy do krytyki np w kwestii bycia łakomym na zbiorki ale byly wg mnie wyolbrzymiane, sam na poczatku lekcewazylem RW i nie bylem przekonany co do nagrody mvp dla niego ale teraz jestem #teamwestbrook
A niech ktoś napisze argument co robi Westbrook lepiej od Hardena

- Rockets mieli być gorsi przed sezonem od OKC
- Rockets mają 8W więcej niż OKC mają 3 bilans w lidze, gdzie OKC zrobili 6 seed, czyli mniej więcej to co zakładali przed sezonem
- Harden jest odpowiedzialny za większą ilość punktów zespołu (leci na rekord w tej kategorii all time), mając 7% niższy usage
- Tak więc Westbrook ma być
@Weed233: mnie nigdy nie interesowały osiągnięcia drużyny w nagrodach indywidualnych. Bo to jest nagroda indywidualna, czy jednak dla całej drużyny? MIP dostaje gość z drużyny, która najbardziej poprawiła bilans z sezonu na sezon, czy ktoś kto swoje statystyki poprawił?
@burbonek7: W sumie czekam na to, żeby Westbrook dostał MVP, po czym został rozjechany przez Hardena w pierwszej rundzie playoff wynikiem na poziomie 4-1.
Niestety, późne ogłoszenie nagród za RS może zepsuć nieco efekt. Choć z drugiej strony odebranie nagrody MVP po porażce w 1 rundzie z numerem dwa w głosowaniu też może być dobrą szopką