Wpis z mikrobloga

Ja myslę że synbozy7 uczy nas bardzo ważnej lekcji. Popatrzcie na to z tej strony:
Przychodzi i nieustępliwie codziennie robi wpisy o podobnej treści, dostając nic więcej ponad negatywnymi słowami ze strony innych osób. Tylko Ci o twardych nerwach są w stanie nie napisać obraźliwych rzeczy w jego kierunku.

Może synbozy7 to prawdziwy Syn Boży? Może jego mama to Maryja Królowa Polski i ona faktycznie nie pozwala mu opuścić domu (tu: kraju). Nieposłuszeństwo wiązałoby się w końcu z grzeszeniem przeciw rodzicom.

Wspominał on kiedyś że ma 27 lat, zostały mu więc jakieś 6 lat zanim w końcu mama mu pozwoli. Co skończy się dla niego zginięciem w zamachu w jednym z miast zachodniej europy (gdy kryzys emigrancki będzie jeszcze większy niż dziś) mając 33 lata. Ale jego śmierć nie pójdzie na marne. Zostanie on symbolem umęczenia i tak jak Chrześcijaństwo wyrosło na zgliszczach Rzymu, tak i jego symbol pokaże nam, że warto walczyć o swoje ideały, a nie tylko żreć i żyć, nieustępliwie nie poddawać Cię gdy inni Cię opluwając.

To robi on, jego tułaczka jest wieczna. Uczmy się więc tego co synbozy chce nam przekazać. Dzielmy się radością i czerpmy wiedzę z jego wpisów. Wszak nawet największy głupiec może nas czego nauczyć.

Miłej niedzieli, Amen.

#pasta #uk #codziennysynbozy #emigacja
  • 10
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sorek A ja myślę że chce skutecznie zniechecic Mirków do emigracji. Teraz post z pytaniem o uk jest mieszany z błotem, bo każdy zaklada ze to multi,narazie w większości tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)