Wpis z mikrobloga

W zadaniu czwartym pozamieniałam zmienne na jakieś normalne litery, wpisałam formułę do wolframaplha, i nie chce zaskoczyć. Pewnie zrobiłam to jakiś debilny błąd, którego nie mogę z koleżankami zlokalizować.
"Solve[{1+b=c+d},{ik(1-b)=f(d-c)},{ce^(-fa)+de^(fa)=ge^(ika)},{ce^(-fa)+de^(fa)=ge^(ika)},{f(de^(fa)-ce^(-fa))=ikge^(ika)}]"
W trzecim nie wiem jak mam potraktować xo, czy jako stałą i wywalić przed całkę, czy coś innego z tym majstrować. Jak ogarnę ten problem to całe zadanie umiem rozwiązać już.
Zadanie 2a posiadam, nie wiem jak ugryźć dalsze podpunkty, mam wyjść z dwóch równań na prawdopodobieństwo gęstości i równanie normalizacyjne funkcji falowej. Zaraz wrzucę zdjęcie.
@elcia1995: Co do drugiego, to wskazówka jest taka, że funkcję falową można zapisać jako kombinację funkcji własnych hamiltonianu z odpowiednimi współczynnikami, których kwadraty modułów oznaczają prawdopodobieństwa zmierzenia odpowiednich wartości i muszą sumować się do 1.

Tych rachunków nie mam czasu sprawdzić, ale upewnij się, że dobrze normalizujesz, bo odnoszę wrażenie, jakbyś całkowała samą funkcję, a nie jej kwadrat.
@Clermont: Całą całkę wrzucałam do wolframu, właśnie na tym przedmiocie mamy używać tylko samych formuł. Ale przyjrzę się jeszcze raz. Ok, jak xo to stała, to chociaż jedno pójdzie. Dziękuje za wskazówki :)