Wpis z mikrobloga

@RatownikMagiczny Pani fryzjerką strasznie się spieszyła i robiła na odwal się, rozjaśnianie w trybie turbo (masa rozjasniacza do farby, sam proces - 10 minut, gdy zazwyczaj ok. godziny, bo to bardzo ciemne włosy). Ogólnie zabierała się za to z gracją rzeźnika. A gdy zauważyła, że farba nie pokryła dokładnie siwych włosów (jak niby miała, skoro pani Natalia narzuciła sobie iście sprinterskie tempo?), to... niepofarbowane włosy po prostu ucięła... A za całość policzyła
@stol_z_powylamywanymi_nogami nie ma takiej fakin szansy ze cos takiego sie dzialo, czemu nie pisales do mnie na pw jak rozowa wrocila? Jakby byla taka sytuacja to bym kaske oddal. Nie ma mowy na takie zagrywki u mnie w salonie. Nie lubie jak ludzie tak wymyslaja. Jestes z konkurencji albo masz znajoma gdzies w konkurencji? Zawsze sie dziwie czemu ludzie do mnie nie pisza znajac kontakt, gdzie zqwsze odpisuje max do godziny czasu
@stol_z_powylamywanymi_nogami jezeli dziewczyna mowi ze jest to jej ostatni dzien w pracy to tez nie chce robic na #!$%@? z tego wzgledu ze one zyja z klientow, bo dzisiaj malo kto chodzi do salonu fryzjerskiego tylko do danej fryzjerki, wiec zalezy im zeby bylo dobrze zrobione zeby klient do niej wrocil
@stol_z_powylamywanymi_nogami: @Sylar: @martin30: @joolekk:
Ja też niestety nie polecam tego salonu. Nie mam zastrzeżeń co do samego salonu, ale nie byłem zadowolony z wyjściowej fryzury ani ze sposobu obsługi, troche za mało profesjonalizmu jak za taką cenę.
Tak jak kolega wyżej wspomniał, jak dla mnie najlepsze męskie salony to póki co:
1. Salon Dawid na kochanowskiego lub Lorette na zygmuntowskiej
2. Kiedyś Look w Bi1 - zajebiscie strzygł
@Sylar: No jasne! Sam fakt ze jest w czym wybierać, oraz to, że udało mi się znaleźć więcej niż jeden salon gdzie byłem mega zadowolony, to nic innego niż zasługa właśnie wolnego rynku.
@Sylar No dobra, ale jak różowa mi ryczy, że fryzjerka jej prawie włosy powyrywała? Że tyle rozjasniacza ile wpakowała bądź co bądź profesjonalistka to ona z koleżanką wlewały gdy za dzieciaka same sobie włosy malowały? Nie, nie jestem z konkurencji, różowa też nie. Ale wkurzyłem się, bo cały weekend płakała, że jej włosy zniszczyła, że pewnie trzeba będzie na krótko ściąć, a sam jej twój zakład poleciłem.
@RatownikMagiczny: @stol_z_powylamywanymi_nogami: @joolekk: @martin30: @Sylar:
Potwierdzam, byłam. Wszystko było super, panie naprawdę miłe, jedna nawet sucharkami mnie częstowała :) pani Agnieszka, która rozjaśniała mi włosy robiła to pomału i za każdym razem tłumaczyła dokładnie co robi. (Takiej fryzjerki naprawdę dawno nie spotkałam). Dodatkowo dostałam naprawdę duzo rad jak dbać o włosy. Siedziałam tam 3,5 godziny, robiłam odrost i wyrównanie koloru (blond). Cena: 200 zł. To jak na