Wpis z mikrobloga

Co jest nie tak z tymi operacjami? Czy w ten tryb nikt nie gra? Co rusz dołączam do pustych gier gdzie przez 10 minut nie można się doczekać wystarczającej ilości graczy.

Nie ma do tego zwyczajnej, prostej wyszukiwarki, tylko bezsensowne automatyczne wyszukiwanie?

#battlefield1 #bf1 #gry
  • 26
@dGustator: Jak będziesz mieć farta to po grze w operacji w głównym menu na dole może ci się pojawić skrót do wyszukiwania operacji (tak samo jak czasem pojawia się tam podbój/dominacja itd). Wtedy da się to zapisać.
@gaim: @kubakabana: @Eau-Rouge: powiedzcie mi jeszcze tylko jedną rzecz, dlaczego za każdym razem jak gram operacje z wersji podstawowej to gra się kończy po jednej mapie…? Za każdym razem mam tylko opcję „wyjdź” i zupełnie nic się nie dzieje. Teraz grałem pierwszą mapę z operacji Ropa Imperiów i gra się po niej zakończyła, a przedtem grałem operacje na której były rozegrane normalnie dwie mapy.

Mocno to pokręcone.
@dGustator: różnie przydziela, jak Cię dołączy do ostatniej obrony/ataku w operacji to kończysz szybko, jak Cie przydzieli od początku to lecisz całą operację i jeszcze dodatkową.
@kubakabana: Kiedyś wyskakiwało na głównej stronie po grze w Operacje i można było sobie filtr zapisać i tak zrobiłem xD Teraz już chyba tego nie ma.

Nope, powrót do podstaw to jest drugi filtr xD Na tej samej zasadzie sobie go zapisałem xD