Wpis z mikrobloga

Młody usiadł za kierownicą auta. Pobawił się kierownicą w czasie gdy pakowaliśmy zakupy. Wyświetla się kontrolka "Błąd układu kierowniczego" nie możemy uruchomić silnika.

Renault Grand Tour 2015 rocznik.

Za pomoc stawiam z miejsca piwo.

#samochody #poznan
  • 109
  • Odpowiedz
  • 530
@katalizat0r kierownica jest żeby nią kręcić, każdemu dziecku daje to radość, gdyby spotkała mnie twoja sytuacja to jedynym odbiorcą mojego #!$%@? było by auto a od tego momentu blisko do otomoto
  • Odpowiedz
@katalizat0r: Ogarnij się. To nie wina twojego syna tylko samochodu i mniej pretensje do Renault za awaryjność, a nie do dziecka, że kierownicą się bawiło. Całe życie dzieci bawią się za kierownicą i jakoś samochody nie klękają.
  • Odpowiedz
ierownica jest żeby nią kręcić


@Lucius: ale w czasie jazdy. Ojciec i instruktor skutecznie to wyjaśniali

raz u siebie w aucie lekko skręciłem po zgaszeniu silnika i później miałem problem bo siłowałem sie z blokadą kluczyka z pół godziny
  • Odpowiedz
@StalyklientPolmosu podbijam, najczęściej spotykana usterka na asisstance, krzywo zapakowana fura i immobilizer wraz ze wspomaganiem unieruchamiają auto, serwisy często każą holować do siebie, a wystarczy zrobić jak napisałeś
  • Odpowiedz
@Wextor: Podaj jakiś model. Gaźnik się skończył gdzieś w latach 90, chyba że Łada, bo tam w 2005r do wtrysków trzeba było dopłacić.
Chyba że Audi 80 2.3 na wtrysku mechanicznym, ale tam też komputer ingeruje trochę, i zapłon też już na hallotronie a nie na platynkach.
  • Odpowiedz