Wpis z mikrobloga

Hej mirki z #pokemongo. Wszyscy tutaj chwalą się lvl 30+, a ja się pochwalę swoim innym, małym sukcesem. Gram od początku gry, z jakąś 4 miesięczną przerwą na przełomie września i grudnia. Obecnie mam 24lvl, gram codziennie w drodze do sklepu lub spacerując po swojej okolicy, 2 razy na miesiąc jadę do centrum Krakowa uzupełnić zapasy itemków, bo u mnie bieda w pokestopy. Moimi sukcesem jest to, że w końcu udało mi się złapać mojego pierwszego snorlaxa! :) co prawda jego iv to tylko 60%, ale jeżeli go wymaksuję, to i tak będzie moim najmocniejszym pokiem :)
lorak300 - Hej mirki z #pokemongo. Wszyscy tutaj chwalą się lvl 30+, a ja się pochwal...

źródło: comment_HadChjrBXJwiBVnfglU6axjge5vbbvKf.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@lorak300: Szacuneczek kolego, ja gram także od początków gry z kilku miesięczną przerwą i dopiero dobijam 19lvl. Założę się, że duża część osób w pokemon go cheatuje albo kupuje konta (30 lvl można kupić już za 10zł). Kto wie ile wykopków jest "oszukistami" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Dzięki wszystkim!
@pawel8511: ja trochę tych jajek 10 już wychodziłem, ale niestety nie miałem do nich szczęścia, najlepsze co z nich miałem to aerodactyl, ale mam nadzieję że w końcu i mi z jajka trafi się grubas :)
@MrKucharzPL: Nie chciałbym nikogo posądzać o cheatowanie, z tego co widzę, to bardzo dużo osób korzysta z pokepro, a to na pewno dużo ułatwia w rozgrywce i przyśpiesza levelowanie. Dodatkowo osoby grające
  • Odpowiedz