Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się skąd takie dobre zdanie o #gearbest na wykopie, miałem pierwszą nieprzyjemność kontaktować się z ich pomocą i to są jakieś żarty, Zoie to ma inteligencję glona z akwarium, nie dość, że zero pomocy to jeszcze podnosi ciśnienie bredniami, które odpisuje. Jakby byli bliżej to bym pomyślał, że ciągną druta w zamian za te reflinki i spam na wykopie. Serdecznie odradzam kupować tam coś cenniejszego, a Zoie życzę solidnego kopniaka w dupę.
#gorzkiezale #gownowpis
  • 8
@robert83: ja wiem czy dobre, ludzie raczej bóldupią na nich... Tam trzeba trafić na kompetentną osobę, jak się nie uda w jedynym zgłoszeniu to próbować w drugim, ja tak 2 razy rozwiązałem sprawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@ptasiek2: na PP też wały robią i odpisują brednie, kazali czekać po czym nic nie odpisali, tylko tracę czas na nich
@Dezynwoltura: znaczy mam nie odpisywać w tym zgłoszeniu co mam tylko zakładać nowe?
@adgebworthy: który to ich człowiek? ciekawe czy wylezie ze swojej nory i odezwie się do mnie
@robert83: Ja zakładałem po jakimś czasie nowe po zamknięciu poprzedniego.
Oczywiście nie zaznaczałem, że problem Solved, w sumie nie pamiętam co tam się zaznaczało...

który to ich człowiek? ciekawe czy wylezie ze swojej nory i odezwie się do mnie


No jakże to nie wiesz, słynny @GearBest_Polska ( ͡° ͜ʖ ͡°)