Wpis z mikrobloga

1 104 152 - 28 - 13 - 20 - 21 = 1 104 070

Wizyta u rehabilitanta pt "Mam wrażenie, że #!$%@? ta rehabilitacja daje" oraz #tylkoprawanoga od I do III w ramach #rowerowykrakow z @isiowa. @isiowa uczy się jeździć ze mną na #szosa. Dostała Tribanka do zabawy i zobaczymy co z niej wyrośnie. Póki co opuszczam #wykoptribanclub, bo oddałem jej kartę członkowską. BH wygląda na to, że jednak nie RIP. Jeździ i ma się dobrze.

Rehabilitant kazał odstawić jazdę w ogóle, więc jeżdżę wyłącznie prawą nogą, lewa wisi z boku. Ani pół obrotu nie zrobiła. Nawet nie wiecie jak mnie #!$%@? tymi setkami i dwusetkami jak tak pięknie świeci słońce i jest tak fajnie ciepło... #!$%@?... Ale jeźdźcie na zdrowie, może jeszcze zdążę Was pogonić na równiku. Byle formę zrobić do wyprawy. Bo dookoła Polski jedną nogą... To może być wyzwanie.

#rowerowyrownik
Pobierz metaxy - 1 104 152 - 28 - 13 - 20 - 21 = 1 104 070

Wizyta u rehabilitanta pt "Mam ...
źródło: comment_2stXF16iw45GLwr7npwiabrs3H02DTXg.jpg
  • 17
chodzisz do rehabilitanta ? czy do fizjo ?


@wersX: Fizjoterapeuta. Sportowy.

nie żebym cię podpuszczał, ale.. nie masz bani ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@paprykarzszczecinski1: Jak nie będę mógł dwoma to na pewno coś jedną wymyślę.

opowiedz metaxy, co właściwie Ci się stało w tą lewą nogę?


@zgredek_z_fabryki_kredek: Trudno powiedzieć. Sam fizjo nie wie do końca. Mocno przykurczone ścięgna + ITBS + braki w stabilizacji.
@metaxy: ech, współczuję; sam miałem coś z kolanem w czasie wyprawy rowerowej Litwa-Łotwa, ale przeszło szybko, tyle, że wyprawę trzeba było przerwać; niby chondromalacja rzepki, ale trochę nie do końca wierzę w tą diagnozę; bardziej odwodnienie + przeciążenie;
w każdym razie życzę powodzenia i powrotu do pełni zdrowia przed pełnią sezonu!
a nie przez wyprawe po bulki do Gdanska i nawalenie jakiegos chorego przewyzszenia w czasie jednej jazdy?

( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dzester: Nope. Everesting spowodował ból w kolanie, w środku. Przeszło dość szybko i do końca roku już nie bolało. Natomiast to jest kwestia powięzi i ścięgien.
@metaxy: myślę, że warto się tam wybrać. Nie na darmo chyba leczą się tam znani sportowcy z całego kraju np. Maja, Sławek Szmal, Katarzyna Glinka czy inni - mają całą ścianę z koszulkami z autografami od sportowców, których tam leczyli.
@metaxy o nawet nie wiesz jak Ci współczuję z tą nogą.. To jest smutne, ale czasem trzeba posłuchać się tego rehabilitanta, czy ortopedy i zwyczajnie przez jakiś czas odpuścić. Ale tylko po to żeby potem wrócić do normalnej formy oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo ze zdwojoną siłą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)