Wpis z mikrobloga

ESPN robi ranking managementów NBA. W redakcji mają taki panel dyskusyjny, który liczy ponad 200 osób. Paneliści, to osoby które biorą czynny udział w tworzeniu materiałów o #nba w przeróżnych rolach. Tak w skrócie, bo konkretów nie znam.

W każdym razie zrobili ankietę, w której paneliści oceniali zarządy w NBA. Wystawiali noty w skali 1-10 osobno trenerom, osobno GM/prezydentom*, a jeszcze osobno właścicielom. Później ustalili współczynnik znaczenia każdej z ról i stworzyli ranking managementów. Dzisiaj wypuścili ranking trenerów NBA. Można go obejrzeć poniżej.

I jak Wam się taki ranking podoba? IMO zamienić Brooksa z Donovanem i byłoby idealnie.


* - chodzi o osoby decyzyjne w sprawach koszykarskich, np. Stan Van Gundy, Phil Jackson czy Daryl Morey

HalfManHalfAmazing - ESPN robi ranking managementów NBA. W redakcji mają taki panel d...

źródło: comment_xdwYRpi71u5C2OOB4mmzR6ftLfCnfFZi.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@HalfManHalfAmazing: akurat Stevens jest zasłużenie wysoko, Utah zmienilbym z Rockets bo #!$%@? maja taka paczke a i tak graja wg mnie gorzej są w stanie grać, więc pan Pringles tyle co w ataku ich potrafi ustawić tak jak patrze na obrone to jest kaszana od zawsze u niego
  • Odpowiedz
@thrawn41: Piszesz o sumarycznej ocenie czy o Kennym? Tam ostatnio się trochę na plus od czasów Billy'ego Kinga pozmieniało.

@Zmalaurus: Hardena i tak nie zmusisz do gry w obronie, więc to nie tylko wina trenera ;) A tak serio, to MDA chyba świadomie od lat ustawia drużynę w ten sposób, że atak klika kosztem obrony.

@fordern: Też mi się wydaje, że pobłażliwie ich potraktowali.
  • Odpowiedz
@HalfManHalfAmazing: Clippers słusznie nisko. Taka drużyna, a gablota pusta i tylko kolekcjonują rozczarowania. Mam nadzieję, że sorses które mówiły o CP3 dogadanym na gębę z LAC są nieprawdziwe. Ta drużyna nie ma potencjału na bycie lepszą.
  • Odpowiedz