Wpis z mikrobloga

Z dziennika Minaki Hiroto:

Dziś mamy 29 marca 2077 roku. Moje badania dobiegają końca, udało mi się sklonować wszystkich zawodników biorących udział w barbarzyńskiej zabawie zwanej "Igrzyskami Śmierci". Co więcej - udało mi się również sklonować tych, którzy polegli. Hasło "A kto umarł, ten nie żyje" wkrótce przestanie być aktualne.
Z komory kriogenicznej zaczęło dobiegać dziwne pikanie. To chyba znak, że nadszedł czas wybudzić qqwwee z kriosnu. Najwyższa pora - lud miasta Ras coraz bardziej domaga się igrzysk.

Czyli jak się pewnie domyślacie - jutro wystartują zapisy do pierwszego sezonu drugiej edycji RASowych Igrzysk Śmierci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale ale, dlaczego jutro, a nie w piątek? Odpowiedź jest prosta - razem z @Pielaheh będziemy testować nowy system zapisów. Tekst jest trochę długi, dlatego tu macie TL;DR. Jeśli się sprawdzi i przyjmie - będziemy go używać. Jeśli nie - wrócimy do systemu znanego z sezonu pierwszego.

Jak to będzie rozłożone w czasie?
Czwartek: etap pierwszy - zapisy.
Piątek: etap drugi - głosowanie.
Sobota: podliczanie głosów, wyłonienie zawodników i różne sprawy organizacyjne.
Niedziela: Igrzyska część właściwa.

I na koniec "mały" bonusik od @kedzior1916, miłego seansu!

#randomanimeshit #rashungergames
qqwwee - Z dziennika Minaki Hiroto:

Dziś mamy 29 marca 2077 roku. Moje badania dob...
  • 21
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (102)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @kedzior1916 @wooles @venci26 @bigdomin9 @wykopowy_on @Grajek44 @Hajak @Paratatamango @Pielaheh @Arratay @joookub @BlueFeather @menmikimen @Sentox @Rukashiu @PerfectEquilibrium @ayasecon @Sheta @Izpqcw @POL94 @Pewpewpew @Biszkopcik @Pol_the_Tron @Reina0111 @BlackReven @w0jt1 @Erepstytor @Anon95 @Firedancer @tler @millo216 @kbryla @SzlachcicPolny @Gajeel @