Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki, wracam z aktualizacją historii rozpoczętej w tej nitce.
Zanim mieliśmy zacząć cokolwiek robić ze sprawą antagonisty, postanowiliśmy znaleźć na spokojnie jakieś mieszkanie zastępcze, gdyby akurat było potrzebne. W międzyczasie wszyscy się jedynie mijaliśmy, było nad wyraz spokojnie.
W sobotę bohater wstawił pranie i o 16:30 gdzieś wyszedł. Ja z różowym paskinem wyszliśmy ok. 20:00. Do naszego wyjścia nie wrócił.
W mieszkaniu byliśmy z powrotem ok. 7:30, pralka nadal była włączona, pojawiły się jego spodnie w łazience, rzucone dość niedbale i brudny, zaschnięty talerz w kuchni. Poszliśmy spać.
O godzinie 17:00, kiedy to się obudziliśmy, nadal go nie było. Były jego wszystkie buty, kurtka, auto, wszystko, prócz niego.

[]
Wracam dziś po 19:00 z zajęć, nadal nikogo nie ma. Jego telefon nie odpowiada. Na FB siedział praktycznie bez przerwy, a od ok. godziny 3:00 w niedzielę nie logował się.
Ponad godzinę temu dzwoni domofon, kilka razy, po jednym sygnale. Zobaczyłem za oknem normalną parę, czyli to nie lokalne lumpy. Poszedłem czekać przy słuchawce, bo przy jednosygnałowych strzałach nie miałem szans dobiec. Usłyszałem pukanie w okno pokoju współlokatora. Okazało się, że to ojciec bohatera.
Poszedłem czym prędzej otworzyć, przyjechał razem z żoną zobaczyć czy wszystko ok z synem, bo nie mają z nim kontaktu od soboty. Mówię Wam, Mirki, moment, w którym powiedziałem, że też go nie widziałem od soboty, był naprawdę trudny. Fala smutku przeleciała przez oczy rodziców, którzy przyjechali tu szukać w środku nocy dziecka.
Podpowiedziałem gdzie szukać komendy policji i pojechali.
Chwilę temu wrócił spoko ziomek. W pokoju znalazł pudełko po sportowych butach z fakturą z soboty. Najwidoczniej wyszedł w nowych butach w nocy, nie wiadomo po co i dokąd. I nie wrócił.
Jesteśmy wszyscy naprawdę zdenerwowani, jest, jaki jest, ma bardzo dziwne poczucie humoru, ale boimy się czy czegoś sobie nie zrobił.
  • 61
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (223)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Ap2OAxExHamg8qlzUgsfcReovkvSdSvnTMT @biczek @freely @PyraPrzeznaczenia @nieswiszczuk_przeokropny @ZackOscielny @wytrzzeszcz @krystian39 @dzevrah @zsewaq @technic @potrzebie @Powstaniec @Arveit @Krol_Pontaru @zirytowana_plaszczka @L3l3w3l @klaudiabc @teekop @gadasiu
  • Odpowiedz
@HerrJacuch: edytowałeś wpis i zniknął spoiler :<

trochę słabo, że taki dziwny typ oprócz tego, że szkodzi samemu sobie, szkodzi też innym, no ale współlokatorzy mogą się zawsze od niego odciąć, wyprowadzić itp. ale szkodzi też rodzicom, bo znika, a oni się martwią i nie mogą się od tego uwolnić, pewnie nawet nie chcą, no bo to ich syn ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz
  • 1
@PyraPrzeznaczenia: Właśnie chciałem edytować ponownie, żeby dodać spoiler, ale już nie mogłem. Za pierwszym razem zniknął link z pierwszego zdania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W spoilerze była adnotacja o prawilnym współlokatorze, znaczy się o jego braku, bo wrócił na weekend do domu.
Nie wyjęliśmy właśnie. Jeszcze.
  • Odpowiedz