Wpis z mikrobloga

@zygmuntt
czy taniej nie wiem
DHL może puścić bez VAT, z VAT z deklaracji która pewnie będzie niższa, lub z pełnym VAT 23%


Telefon całkiem ok, ewentualnie możesz rozważyć note 4x lekko droższy
@Andczej: swoją drogą ile sobie życzą za takie pośrednictwo?
Oraz najpierw przychodzi od nich ew. list z inormacją, czy kurier już z telefonem oraz z kwitkiem, że "proszę uregulować płatność do xyz"?

Mam nadzieję, że nie będę musiał tego sprawdzić. Swoją drogą - u mnie całość wyniosła 150.12€, co przekracza barierę 150€. Muszę od tego jakieś cło dodatkowo płacić (zwiększa % na VATa?)?.

@zygmuntt: Parę dni temu zamówiłem 4X (wyszło
@Andczej: dużo trochę. Szkoda, że nie ma opcji "sam załatwię papierologię z UC, wy mi tylko dajcie telefon". Na przesyłkę jak mniemam także nie ma (w przeciwieństwie do VATu)?
Hmm... W najgorszym przypadku 220zł *tfu przez lewe ramię*.
@zygmuntt: Weź lepiej Redmi 4X od Fantacy (na paczce jest 30$ value photo frame, jak na razie wszystkie telefony przeszły bez vatu) + cashback z givingassistant dostaniesz 6% ceny + 5$ także za telefon wyjdzie w sumie: 114$ - (6,84$ +5$) = 102,16$.

Cashback będziesz miał wypłacony niestety po około 2 miesiącach ale zawsze to darmowe pieniądze :)
Zgłoś się na priv gdybyś chciał kupić z tym cashbackiem :)
@Andczej ale się zdarza dlatego wspomniałem. Dziwne że mieszkam w najbardziej rozwiniętym rejonie Polski a mój rejon ten typ zapłaty nie obowiązuje. Widocznie miałem wybitnego pecha ( ͡ ͜ʖ ͡)