Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ją już #!$%@? nie mogę... Czasem wchodzenia zbiornik i tam każdy ma pytonga wielkiego jak koński... Każdy ma 20 cm i gruby jak nadgarstek. Czemu tak #!$%@? musi być?! Czym ją mogę się pochwalić? Gownofiutem o długości 10cm i grubości małego palca... I potem jak sobie znajdę dziewczynę to mnie wysmieje. A jak będzie miała byłych partnerów, którzy ją pojechali, to ją nic nie będę czuł. Za każdym razem #!$%@? będzie wspominała byłych #!$%@?... Jest tak , #rozowepaski?
#stulejacontent , #przegryw, #bolistnienia, #zalesie, ##!$%@?, #beniz, #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 27
  • Odpowiedz
GłuchyBrowar: @AnonimoweMirkoWyznania: Gościu, jak żeś pedał i interesują cię kutongi to będziesz się dołował. Wejdź se na zwykłe filmiki par, tam jak nie raz oglądam to żal mi się robi tych babeczek że z takimi małymi pirdkami się powiązały.

A właśnie zbiornik jest spoko. @Jerry664: bo właśnie tam są niedoskonałości. Zwykłe amatorskie filmiki. Starzy ludzie, grubasy, dechy, wszystko można spotkać. Wszystko jest naturalne i właśnie to jest w tym
  • Odpowiedz
ruszowyróżowy: Większy nie zawsze znaczy lepszy. Mój #niebieskipasek ma dosyć długiego i grubego i jeżeli uprawiamy seks raz w miesiącu to jest maks :| dla mnie to tylko ból i przez to nawet nie mam na to ochoty, zraziłam się. Dodam jeszcze, że dziewicą nie jestem już od lat, mam kilka związków na koncie więc to nie są pierwsze podejścia do seksu.

Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz
A jak będzie miała byłych partnerów, którzy ją pojechali, to ją nic nie będę czuł.


@AnonimoweMirkoWyznania:

2017, a ludzie nadal myślą, że ciasność pochwy jest uzależniona od liczby stosunków. Wg tej logiki, to seba, który grzmoci karyny na prawo i lewo powinien mieć coraz mniejszego, bo mu się ściera.
  • Odpowiedz
BiałkowaMurzynka: #!$%@?ło kolegę? Jeżeli myślisz że kobiety chcą jaaak największego "pytonga" to znajdź takiego i se go wsadź w dupę, bo się jakoś dramatycznie nie różni. Widać że gówno wiesz o życiu i dramatyzujesz na zapas. Jak szukasz kobiety to nie problem. Jeśli szukasz szmuli które będą piały legendy ma temat Twoich boskich mocy #!$%@? to chyba musisz sobie dokleić dżordża.

Zaakceptował: kwasnydeszcz

  • Odpowiedz