Wpis z mikrobloga

  • 229
Kurrrrwa znalazłam na tinderze kuzyna, szuka niezobowiązującej przygody


Nie wiem czy wypieprzyć to z głowy czy coś robić xD
  • 72
  • Odpowiedz
@Dzonzi: Uspokoje Cię, nie jesteś alfą i omegą i są na tym świecie rzeczy, które nie mieszczą się w Twojej głowie, ale to nic złego, jesteśmy tylko ludźmi i mamy ograniczony zakres pojmowania i patrzymy z pewnego ustalonego punktu widzenia.
  • Odpowiedz
@Dzonzi: W kwestii historii z głównego wpisu? Porozmawiałbym z kuzynem na spokojnie, może potrzebuje rozmowy. Czasem z boku innym może się wydawać, ze mamy wszystko, kiedy w środku czujemy, że to nie jest to. Takie życie
  • Odpowiedz
@chonakawe: trafić kogoś na apce w ten sposób to mjut. Skoro masz screena, możesz założyć jakiegoś maila fejkowego czy konto na fb i mu to podesłać. Dodaj że ma 24 godziny aby powiedzieć o tym żonie, inaczej screen leci do niej. Ogólnie inby w rodzinie fajnie opisuje się na mirko, ale z drugiej strony głupio komuś rozwalić małżeństwo. Ale reakcja potrzebna. Jeśli nic nie zrobił to może się wzdyga i da
  • Odpowiedz
@chonakawe: Oczywiście nikt nie bierze pod uwagę, że konto mogło zostać założone dla beki? Ja bym do niego poszedł i pokazał mu tego screena uważnie się na niego patrząc, przez pierwsze 2-3 sekundy mina na jego twarzy będzie mówiła wszystko ;p
  • Odpowiedz