Wpis z mikrobloga

https://www.gog.com/forum/general/this_game_now_supports_gog_galaxy_cloud_saves_225fe?pp=cb4e5208b4cd87268b208e49452ed6e89a68e0b8

W końcu również i GOG zapewnia save-y w chmurze. Akurat niedawno skończyłem grać w Planescape Torment kolejny raz i tym razem często savewowałem więc się przyda (choć i tak zrobię lokalny backup).

Aktualna lista wygląda tak:

Night in the Woods
Undertale
Vampire: the Masquerade - Bloodlines
Planescape: Torment
Might and Magic 7
Heroes of Might and Magic III: Complete

Dragon Age: Origins
Baldur's Gate: Enhanced Edition
Baldur's Gate II: Enhanced Edition
FTL
Stardew Valley
Tyranny
The Witcher Enhanced Edition
The Witcher 2: Assassins of Kings
The Witcher 3: Wild Hunt
The Witcher 3: Wild Hunt - GOTY
Shovel Knight
Shadowrun Returns
Shadowrun: Dragonfall
Shadowrun Hong Kong
Darkest Dungeon
Firewatch
The Witness
Divinity: Original Sin
No Man's Sky
Day of the Tentacle Remastered
Pillars of Eternity
Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy
Oh...Sir! The Insult Simulator

#gry #pcmasterrace #rpg #crpg #planescape #gog
  • 9
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: jeszcze czego. Później ktoś wykradnie moje sejwy, wrzuci do sieci i okaże się, jakim to casualem i boidudkiem jestem, będzie kompromitacja i pytanie, czemu nie trzymałem tak intymnych rzeczy na swoim dysku!
  • Odpowiedz
@zolwixx: @Lisaros: Żeby skorzystać z tej f-cji trzeba włączyć opcję aktualizacji do wersji testowej. Po zaktualizowaniu klient GOG w niczym nie ustępuje Steamowi, a nawet go przewyższa. Jest i łatwe robienie screenshotów i wbudowany licznik FPS-ów i wiele innych funkcji. Klient wygląda też dużo lepiej niż wcześniej, ogólnie niebo, a ziemia w stosunku do tego co było.

@BrainPhucker
A wywaliłeś grę? Bo ja na szczęście wciąż mam
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: Miałem zainstalowanego Wiedźmina i GOG na SSD systemowym (ze względu na loading screeny i szybkość ładowania na dysku SSD vs HDD). Win 10 mi się pewnego dnia po prostu wykrzaczył i po przetestowaniu rozwiązań dostępnych w necie nic nie pomogło więc musiałem walnąć formata. To moja pierwsza gra na GOG więc myślałem, że to będzie jak ze steam, zainstaluję Wieśka i GOG, odpalę grę i będę miał moje save'y,
  • Odpowiedz