Wpis z mikrobloga

@mihaubiauek acha rozumiem teraz. Nie to żebym nie szanował dorobku Gavina ale tacy deweloperzy poprostu są za mali, zrobili swoje i teraz już poziom trudności jest za wysoki dla nich.

Dlatego uważam, że Core nie ma równego przeciwnika i nie chce tego robić. Nie chcą ich upokarzać. Oni są ponad to. Tak mi się wydaje jak widzę kto tam pojawia się po stronie Core tak jak wczoraj wynalazca Bittorenta? Przecież ten koleś
@pawlo74: ciekawa rzecz mowi gdzies kolo 35 min, ze po prostu ludzie sa sklonni placic tyle za transakcje, i widocznie nie przeszkadzaja im minusy.
Tylko nie dopowiedzial ze imho wiekszosc transakcji to transakcje spekulacyjne, czyli cala wiara ludzi opiera sie na PRZYSZLOSCI. Generalnie to blokuje bitcoina, ale jest to potezna idea, ktora jest warta tych pieniedzy i kazdy to wie.

Dziwi mnie tylko ze minerzy sa tacy krotko-wzroczni, albo co gorsza
@revoruless nie wiem dlaczego ale ja jestem mimo tej nerwowej sytuacji bardzo pozytywnie nastawiony na przyszłość. Coś mi mówi, że wszystko skończy się dobrze a potem będzię bania tak z 10x ą później zmiana trendu i znów trend spadkowy przez dwa lata z dnem na poziomie około $900. Mam nadzieję, że się nie pomylę.