Wpis z mikrobloga

Mirabelki/Mirki – wiosna kalendarzowo od jutra. Na termometrach, przynajmniej w stolycy – ponad 10 stopni. Co więcej jesteśmy wśród Was od 10 miesięcy :)

Z tej okazji robimy wiosenne #rozdajo ! Wyposażymy wylosowanego plusującego niebieskiego lub wylosowaną plusującą różową przez #mirkorandom w 10 dowolnych par z naszej strony
Losowanie w pierwszy dzień wiosny tj. jutro po godz. 20.00, zielonki młodsze niż ten wpis nie biorą udziału.

Oczywiście dodajemy także kod rabatowy -15% na hasło „wiosna!“ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kod rabatowy będzie działał do końca tego tygodnia.

Teraz spam linkami:
www.soxinthebox.pl
www.facebook.com/soxintheboxpl
www.instagram.com/soxinthebox_pl

A teraz tagami:
#soxinthebox #prezent #modameska #modadamska #madeinpoland #skarpety


Pobierz Sox-in-the-Box - Mirabelki/Mirki – wiosna kalendarzowo od jutra. Na termometrach, prz...
źródło: comment_fAx0vEWdz76o4aNAFAgl3XOOEFdTW1fx.jpg
  • 38
@Sox-in-the-Box: Lubię Wasze wzory i cenę, ale jakościowo te skarpetki bardzo kuleją. Poprzecierały mi się w różnym miejscach i to po miesiącu używania, gdzie żadne skarpetki tak szybko mi się nie zepsuły ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@bombelaz: Z uwagi na to, że sami użytkujemy te skarpetki plus wielu znajomych, którzy zdecydowanie nie kryją przed nami swoich uwag, chciałbym poprosić Cię o zdjęcie produktu, informację jaki rozmiar skarpetek naszych kupiłeś, a jaki masz rozmiar stopy oraz zaprosić na pm. Mam nadzieję, że dla nas to będzie dobra lekcja, a przy okazji uda nam się naprawić nasz błąd. Po prostu nigdy nie przytrafiło się nikomu z nas "przecieranie", a