Wpis z mikrobloga

Instagramowy kult ciała.

Przykładowa siatka wyświetlających mi się fot, przez 30 sekund scrollowania.
Chyba już mnie to przerosło i czas na #usunkonto. Wpisuję się ze swoją sylwetką gdzieś pomiędzy nich wszystkich, ale nie mogę już znieść tego widoku, OUT.
Wszystko musi być fit, bezglutenowe, organiczne, bio, na mleku sojowym bez dodatku cukru, z wolnego wybiegu, kolorowe gym stroje, buty do biegania, buty do trenowania, buty do srania, wymagany jogging na wakacjach, stretching na karaibskiej plaży, trener personalny, dyplom z wyższej szkoły dobrego odżywiania, masa i redukcja, redukcja i masa, jogurt naturalny z rukolą, serek wiejski, 10 litrów wody, karnet open, zapraszamy o 3 rano na wyciskanie, no siema jak tam forma, endomondo, rower, rolki, basen, siłka, trening, motywacja, fit, fitcouple, jeszcze więcej fit, polishgirl, polishboy, dziękuję bardzo!

Żale wylane. Czasem ciężko znaleźć złoty środek i nie złapać się przy tym wszystkim za głowę.
#gorzkiezale #zalesie #instagram #oswiadczenie
camerondiaz - Instagramowy kult ciała. 

Przykładowa siatka wyświetlających mi się ...

źródło: comment_zw9HLLsrKuFPAuGwgouuw2PIb4bUHtjp.jpg

Pobierz
  • 107
@camerondiaz: tu nie instagrramowy, tylko ogolnie, nawet na wykopie to masz. Po prostu wspolczesnie ludzie czują, że muszą sprzedać swoje życie jak najlepiej. Trochę taki miks egocentryzmu z samouwielbieniem. Idzie to w parze ze świadomością - mi się udało to i mogę innym pomoc (samozwańczy trenerze czy dietetycy). Tak jak hobbystyczyne granie w gry czy porady urodowe nie są szkodliwe, tak takie zapędy prowadzą do wielu kłopotów
@camerondiaz: a ja kocham naturalność, nie nawidzę przegięcia w jedną albo w drugą stronę. Moja kobieta jest idealnie nie idealna, ma tu trochę za dużo tu ma idealnie a tam za mało i to mnei kręci i podnieca. Szczerze na tych przykładowych zdjęciach co zamieściłaś nie ma nic na czym jak to się mówi można oko zawiesić. Ta cała moda na FIT jest po prostu nie naturalna do porzygu
@buking: Oni są wszyscy siebie warci. Ci pseudotrenerzy i ci malkontenci pod tytułem "co on, wyższa szkoła lepienia mielonych, będzie mnie tu pouczał co mam jeść". Wszystko to już mnie wkur. Ekhem. Drażni.
@camerondiaz: powiedz mi zatem czym się rozni to co napisalem od tego? instagram to po prostu NARZEDZIE, które daje upust temu. Zacznijcie czasem rozróżniać narzedzią od zachowań. Bo ja akruat na insta prócz logo, 3d, desing, modern concet art nie widzę nic takiego. Zatem świadomie korzystam z tego narzędzia.
Tak jak ktoś kto czyta tygodniki przyjaciolka, czy pani domu, zyje w swiecie, które ty czy inni nie doświaczą, ponieważ nie sięgają