Wpis z mikrobloga

@LKRISS: Ja mu wierzę w wersję z lagiem, zwróćcie uwagę na revsy w pewnym momencie stają idealnie w miejscu na ułamek sekundy co jest typowe dla zerwania połączenia z serwerem. Miałem tak samo gdy podczas R01 zwiesił mi się komputer, na replay od innego gracza wszystkie moje inputy utkwiły w miejscu gdzie je ostatnio widział serwer do momentu wjechania w ścianę.
@LKRISS: Chociaż z drugiej strony kierownica chodziła więc cofam swoje uwagi. Tak to wygląda w przypadku zerwania połączenia z serwerem lub większym lagiem.
@LKRISS: Jak tak patrze, to mało kto w tym karambolu zachował się tak jak powinien. Przecież wyście się tam wszyscy przepychali. @Erus stał bokiem, ale nie wcisnął hamulca tylko na siłę próbował się obrócić, Ty razem z @valencianista postanowiliście go przepychać. Istny cyrk tam xD
@spunky: w sumie chyba dobry material do analizy jak sie nie zachowywac w T1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Prophet1111: fakt, jedni zyskali inni stracili. Cala sila wyscigow.

@Rafal_Baster: ja juz w relacji opisalem ze spieprzylem kwale bo liczylem na miesjce w max w top 5 wiec po czesci sam sobie ten los sprowokowalem. Takie zycie jak jezdzisz jak amator ( ͡° ͜ʖ ͡