Wpis z mikrobloga

@aloszkaniechbedzie: Nic trudnego, przyjdź o 4 rano ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Matias: Co do przeprowadzki to tak się tylko wydaje, po 5 oprowadzaniu rodziny i znajomych zaczynasz omijać centrum, most Karola itd. i żyjesz sobie jak wszędzie indziej. Ja posiedziałem ponad rok i wracam :) Oczywiście nie żałuję, na pewno po roku idzie poznać Pragę, Czechów i tutejsze zwyczaje nieco lepiej niż na wypadzie weekendowym :)
@aloszkaniechbedzie: jak byłem w zeszłym roku, w marcu, okropnie padało... mimo wszystko wybrałem się na spacer, schodząc z zamku w stronę Starego Miasta - o trzynastej godzinie było tylko kilku turystów, niezapomniany widok :D

@sambarumba: pewnie tak, ale wciąż mam chęć posiedzieć tam dłużej niż tylko tydzień czy dwa... odnoszę wrażenie, że życie wygląda tam spokojniej niż w Warszawie, ludzie nie spieszą się tak bardzo, mentalność jest trochę inna... ah,
Pobierz Matias - @aloszkaniechbedzie: jak byłem w zeszłym roku, w marcu, okropnie padało... m...
źródło: comment_0EasVW4u7h2J2cV0yyMKX1vWMf76BNTB.jpg
@Matias: Odnosisz takie wrażenie bo chodziłeś tylko w miejscach gdzie są turyści. Turyści się nie spieszą i nie są zaganiani, we wszystkich innych dzielnicach jest pewnie tak samo jak w Warszawie (różnicy z Wrocławiem nie widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)) A Zoo... No cóż, najlepsze! Też planuję do Zoo wrócić jak się zrobi ciepło, ale tak, żeby od rana do wieczora, bo 5 czy 6 godzin to