Wpis z mikrobloga

Były jakieś mirki co prosiły o recenzję #xiaomi #roidmi 2S jak już do mnie dotrze. Wersja international, czyli najbogatsza opcja. Dotarło, trochę potestowałem i stwierdzam:
Jakość odtwarzania muzyki - 10/10, solówki Stairway To Heaven czy Comfortably Numb na niemal full regulator dają orgazm ( ͡º ͜ʖ͡º) co prawda nie jestem jakimś audiofilem i słuchawki za 100 czy 500zł na wzmacniaczu lampowym to dla mnie jedno to samo, no ale porównując do jakości tego co leci ze stacji radiowych jest chyba nawet lepiej. Myślę że potencjał głośników samochodu (BMW E39) wykorzystują w maksymalnym stopniu. Słyszalność szumów w momentach ciszy to kwestia znalezienia maksymalnie czystej częstotliwości, mi się taką działającą w obrębie Krakowa znaleźć udało. W aplikacji łatwo się to ustawia, jest opcja automatycznego wyboru najlepszej częstotliwości, ale działa gorzej niż poszukanie samemu. Jakość wykonania, stylistyka też 10/10. W gnieździe zapalniczki trzyma się idealnie, mocno, ale jednocześnie lekko się wyciąga. Zestaw łatwo się używa, od razu łączy się z telefonem, można ustawić automatyczne włączenie odtwarzania.
To co wkurza i jeszcze nie udało mi się wyłączyć, to gest potrząśniecia telefonem zmienia utwór lub pauzuje, a jest to na tyle czułe że każde gwałtowniejsze ruszenie telefonu mi to uruchamia.
Zestaw głośnomówiący - da się rozmawiać, ale trzeba mówić głośno i wyraźne żeby mikrofon łapał.
Ładowarka działa normalnie, tzn ładuje xd
Z takich bajerów - wskazuje napięcie akumulatora z alertem o zbyt niskim lub wysokim napięciu akumulatora i rozpiską jakie napięcie jest ok a jakie nie ok. Wskazania są o 0,5V niższe niż na BC auta ale alert przed rozładowaniem działa prawidłowo, jak się załącza to najwyższy czas wyłączyć pobór prądu lub włączyć silnik.
No i kolor podświetlenia można zmienić.
Zdecydowanie jak na najistotniejszy dla mnie gadżet w samochodzie i jestem w pełni zadowolony i mogę go polecić.
#motoryzacja #oswiadczenie #transmiterfm #audio
Pobierz TypowyPolskiFaszysta - Były jakieś mirki co prosiły o recenzję #xiaomi #roidmi 2S jak...
źródło: comment_o8ooUlye5rAnMsjf9XddXw6sBrQj2hfP.jpg
  • 14