Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna pracuje w gabinecie stomatologicznym, dzwonię do niej wczoraj o 21.25 żeby pogadać, nie odbiera, po ok. 10 minutach dostaję sms że zaraz oddzwoni, dzwonię znowu po 5 minutach, tym razem odbiera, mówi że dopiero z pracy wychodzi bo miała jeszcze pacjentów, najciekawsze jest to że na stronie gabinetu jest napisane że jest otwarty do 20.00. Dziwne bo od czasu do czasu chodzę do dentysty i jeszcze nie spotkałem się z tym żeby gabinety przyjmowały pacjentów po 21.00, zresztą jeśli przyjmują pacjentów do tak późna to dlaczego na stronie jest napisane że jest otwarte do 20.00? Czy ktoś ma jakiś pomysł jak na przyszłość zweryfikować czy mówiła prawdę czy nie ma na to szans i o ewentualnym romansiku z doktorkiem nigdy się nie dowiem? Za mądrości typu "jeśli nie ufasz to z nią zerwij" dziękuję... ufać trzeba ale jeśli docierają do ciebie sprzeczne informacje to warto czasami pomyśleć, bo już nie jeden facet dałby rękę uciąć za swoją wybrankę i teraz ku*** nie miałby ręki.

#bolecnaboku #zdrada #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
  • 23
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: często dentyści robią po godzinach, sama jakiś czas temu mając wizytę na 19 wyszłam po 23 (zabieg pod mikroskopem).
Jak innych niepokojących sygnałów brak to raczej nie ma sensu wpadać w paranoję za każdym razem jak zostanie w pracy po godzinach.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania na 20 mógł być umówiony ostatni pacjent. Obsuwa pół godziny to nic niezwykłego. Po ostatnim pacjencie trzeba jeszcze posprzątać gabinet. Schizujesz Mirku, daj spokój dziewczynie. Z okna mam widok na gabinet dentystyczny też niby czynny do 20. Dzień w dzień jak chodzę z psem na spacer ok 21 czy nawet później gabinet cały czas jest jeszcze czynny. To nie fabryka że punkt 16 bierzesz kapote i wychodzisz bo pracę zaczyna druga
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania głupiś, moja też jest dentystka i zostawanie dłużej to norma. Jak pacjent czeka 2 godziny z bolacym zębem to przecież go nie wyprosi bo fajrant. Jakby było napisane że czynne do 21 to by wracała po 22...
  • Odpowiedz