Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #zwiazki
Powiedzcie mi jak to jest, że teraz ŁADNE #rozowepaski są takie tępe, jedyny cel w życiu to wyjazd na zagraniczne wycieczki i umieszczenie fotek z wycieczek na insta, fejsa, paznokcie i ciuchy. Na prawdę 90% lasek >= 8/10 nie wykracza po za te zainteresowania. Do tego wymagania księżniczki: zabieraj mnie na wycieczki, jeździj dobrym samochodem, zabieraj mnie na kolacje to wykwintnych lokali.... Ku*wa ponad połowa z nich, jak to ktoś napisał nie wiedziałaby jakiego widelca użyć w restauracji i utrzymać konwersacji z ludźmi o bardziej wyrafinowanych zainteresowaniach czy po prostu takimi, którzy mają większe IQ od chlebaka. A spróbuj nawet mieć to wszystko co wymieniłem, z ryja i budowy ciała sam >=8/10, ale nie daj o tym po sobie poznać, ubieraj się przeciętnie, nie jak jakiś gentlemen xD, nie szastaj kasą, nawet nie zwrócą na Ciebie uwagi. Ba spróbuj nawet nie mieć zdj na fejsie to powiedzą, że jesteś nie normalny, albo masz pieroga na boku xD. Co to #!$%@? jest za świat, dokąd zmierzamy, gdy wyznacznikiem poznania jest konto na fejsbuku inaczej nie istniejesz xD, dla nich wykracza to po za możliwości poznawcze taka sytuacja, jak to zobaczą to #triggered i nie wie co dalej zrobić. KU*WWWAAA DLACZEGO?!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 55
@matra: Wiesz najbardziej mnie bawi ta polska natura. Wszyscy dziwnym trafem trafiają na same karyny jak z opisu OPka. Nikt się nie pochwali że ma zajebistego różowego który ma zainteresowania i razem spędzają fajnie czas, że seksu jest co nie miara itp. Tylko każdy się żali i żali. Bo przecież tutaj jak napiszesz że coś Ci wychodzi albo że laski są fajne to zaraz albo jesteś nienormalny albo jesteś fałszywym różowym
Wszyscy dziwnym trafem trafiają na same karyny jak z opisu OPka.


@1dziewczyna_szamana: wiesz co, ja kiedyś odmówiłam komuś kontaktów wprost, to spadłam z poziomu przyjaciółki do poziomu #!$%@? [pozdrawiam kolegę wykopka, jeśli to przeczyta, bo wiem że tu siedzi...], więc jak ktoś kolejny raz żali się na dziewczynę-pustaka, to warto byłoby się zastanowić.. To raz. Dwa - to o czym pisała @nvmm - ludzie patrzą powierzchownie, a potem spinają dupy, że
. Nikt się nie pochwali że ma zajebistego różowego który ma zainteresowania i razem spędzają fajnie czas, że seksu jest co nie miara itp


@1dziewczyna_szamana: My poprostu nie mamy czasu na marudzenie, a ni na chwalenie się tym