Wpis z mikrobloga

#goldway #aliexpress

Odsyłam xiaomi redmi dla goldwaya, dostałem link do pliku excel, który mam wypełnić.
Ok, zrobiłem to. Wygenerowałem nr paczki w e-nadawca, wpisałem wszystkie dane itd.
Teraz pytanie
Kupiłem od xiaomi telefon i on jest raczej bez gwarancji tak? Naprawy są płatne?
Pytam bo zauważyłem, że teraz np jest opcja dokupienia roku gwarancji przy telefonach z xiaomi. Jak ja kupowałem to tylko była opcja ominięcia vatu za 10 dolców.
Orientuje się ktoś jak to jest np z refundem? Tel zepsuł się po miesiącu, oddałby kasę?
4 serwisy z PL odrzuciło naprawę, bo prawdopodobnie padła płyta główna. I nikt tego nie prawi.
  • 10
Kupiłem od xiaomi telefon i on jest raczej bez gwarancji tak?


@lycamob: Kupiłeś od goldwaya i to on jest gwarantem ze swoją lipną gwarancją

Naprawy są płatne?


to zależy od dogadania się ze sprzedawcą


Pytam bo zauważyłem, że teraz np jest opcja dokupienia roku gwarancji przy telefonach z xiaomi


http://www.wykop.pl/wpis/21302899/

Orientuje się ktoś jak to jest np z refundem?

Tel zepsuł się po miesiącu, oddałby kasę?


Ali ci nie odda, licz
@Andczej: telefon samoistnie się wyłączył, nie reaguje na ładowarkę, fastboot itd.
Podlączam do lapka to słychać w lapku dźwięk, że znaleziono urządzenie.
Więc raczej to nie z mojej winy :(

Jestem skłonny wybulić do 100zł i tak się spodziewałem, że trzeba wydać hajs. Nic nie jest za darmo. Tym bardziej kupując badziewie chińskie liczyłem się, że padnie szybko. Miesiąc potrzymał ;)
@Andczej: niby tak ale już 3ci telefon z Chin to badziewie :) Nigdy więcej

Dooge x5 max - wariujący dotyk, nie działający gps, słaby zasięg
vk world vk 700 - nie działa gps, słaba jakość rozmów, słabo działa 3G internet
xiaomi - wszystko git ale umarł po miesiącu

teraz p9 wszystko ładnie działa, lte itd. gps super
@lycamob ja miałem przed aktualizacja też jedną zwieche telefonu i myślałem przez godzinę że umarł bo nie reagował . Podłączyłem pod ładowarkę, po 10 minutach przyttzmalem kilka razy przycisk zasilania przez to jakieś 20 sekund i normalnie się uruchomił. Po aktualizacji to się nie, zdarzyło