Wpis z mikrobloga

1.Bądź mną,chciej kupić sobie jeansy
2.Odwiedź 15 sieciówek -rurki,slim,fit,slim-fit

-Dzień dobry szukam spodni ale jestem normalnym heteroseksualnym mężczyzną więc do slim się nie mieszczę a rurki to widac że nie mam juz 16-tu lat.Szukam czegoś z poszerzana nogawką.
-Hahahahaaaaaa ale panie starszy, dzwony to były modne w 78'
-sram na modę,maja być wygodne,maja mi sie podobać i miec poszerzana nogawkę
-ale jest 2017,dzwonów juz pan nie dostanie!
-Zadne kurfa dzwony! Normalne takie z poszerzana nogawką.
-Proszę się nie awanturować bo wezwę policję!

3.Jebnj fochem i idź szukać dalej,nie ma i wuj!
4,75 dzięki ci panie borze że jest internet bo juz myslałem że oszaleję.

BOOTCUT tego szukałem! Co myslicie o tym kroju,fituje facetowi?

#jeansy #modameska #ladnypan
Konwerter - 1.Bądź mną,chciej kupić sobie jeansy
2.Odwiedź 15 sieciówek -rurki,slim,...

źródło: comment_TUsydPKyyhmhZAl7H4W6Ebwke30kBkXE.jpg

Pobierz
  • 100
@mgalecki: nie mieści się, bo przypadkiem mam 192cm i 100kg, a się nie mieszczę. W koszule i marynarki - spoko. W spodnie nie, i to nawet XL z czego bardzo kisnę, bo nie jestem gruby nawet... a w krój prosty wchodzę L. I to nie wchodzę już na poziomie łydki często...
@Konwerter: @Dijuna: Dokładnie, mam ten sam problem. Projektanci wychodzą z założenia, że ktoś kto ma 190+ wzrostu musiał dopiero co wyjść z obozu koncentracyjnego i wejdzie w rurki albo jest gruba świnią. Tak ciężko jest wpaść na to, że ktoś po prostu jest wysoki...

Ja koszule noszę w rozmiarze L slim (wcięte) ale spodnie... albo moje łydki i uda nie mieszczą się w tych śmiesznych spodenkach albo mogę się nimi
@Konwerter:
Te które wkleiłeś to chyba Diesel model Zathan, niestety ku mojej rozpaczy ( bo to jedyny model który na mnie pasuje) z niewiadomych przyczyn zakończono ich produkcję, nowe pojedyncze egzemplarze do dostania na ebay po chorych cenach i rozchodzą się szybko. Zbliżony model to Zatiny z nieco węższą nogawką ale dalej to bootcut. Jeśli masz do wydania kilkaset złotych na jeansy które spokojnie posłużą ci kilka lat to polecam.