Wpis z mikrobloga

Już za niedługo #gearbest będzie świętował swoje trzecie urodziny z tej okazji czekają nas liczne promocje. Całość promocji zostanie rozłożona na trzy tury:
1. 9-14.03.
2. 14-18.03.
3. 20.03.

Codziennie będziemy mieli okazje powalczyć z botami o wyrwanie czegoś na snap-up.

Loteria LINK
Tort urodzinowy LINK

W sprzedaży będą torby z niespodziankami w których zapakowane będą produkty podobno przekraczające jej wartość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Każdy kto wyda powyżej 60$ będzie miał możliwość zakupu promocyjnych dodatków za 3,33$.

Kupony od GB z okazji urodzin: LINK

Z okazji urodzin także będziemy świętować na wykopie!
9.03. wieczorem szykuje się tutaj duże rozdajo które zapowiadałem już wcześniej, do wygrania będą trzy rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oferta na dziś:
LINK Xiaomi Mi Air 12 za 509,99$ z kuponem Air1216
LINK Xiaomi Mi Air 13 za 699,99$ z kuponem XAIR13IV

LINK Xiaomi Redmi Note 4X 3/32 GREY za 186.99$ z kuponem: Note4ABG
Od wczoraj mam ten telefon → LINK

LINK Xiaomi Redmi 4 2/16 za 129,99$
LINK Xiaomi Redmi 4A za 109,99$

#telefony #promocje #xiaomi #gb3birthday
Dla zainteresowanych mój własny tag #andczejpoleca zapraszam do obserwowania lub czarnolistowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bez ref loteria, tort, kupony, Mi Air 12, Mi Air 13, Note 4X, Redmi 4, Redmi 4A
  • 11
@Andczej: a powiedz czy z tych przecen na produkty konkretnej firmy jest jakaś warta uwagi jeżeli chodzi o kable? bo chciałem pozamawiać trochę do ładowania telefonu, w pracy, w aucie i inne takie pierdoły, widzę że tylko z takich konkretniejszych to xiaomi
@Andczej: a może wiesz z czego warto zamówić? może się coś pojawi na dniach, ogólnie ostatnio poluje na coś na promkach i mi się nic w oczy nie rzuca, standardowo szukać blitzwolfa czy coś innego?