Wpis z mikrobloga

Era postprawdy pełną gębą: wczoraj na główną trafił tweet Donalda Trumpa, w którym twierdzi, że jego telefon był podsłuchiwany przez Obamę. Dowodem na to jest owy tweet i artykuł Breitbarta (który jest źródłem mniej wiarygodnym od mojego odbytu, bo badając moje gówno da się zweryfikować co jadłem wczoraj na śniadanie).
Wykopki od razu podłapały i już wydały wyrok, w międzyczasie jeszcze śmiały się z neuropy.
A tymczasem:
Trump's wiretap outburst dismissed as simply false
Pszypau: nie od dziś wiadomo, że największy problem z Trumpem polega na tym, że https://www.youtube.com/watch?v=fwod2IONRwU. A wykopki nadal się jarają tym pomarańczowym, zakompleksionym jawnym kłamcą, który w pewnym momencie obudzi się z ręką w nocniku jak sobie przypomni, że nie da się zgłosić upadłości Stanów Zjednoczonych jak jednego ze swoich biznesów.
A, no i pelikany jot pe gie.
#neuropa #4konserwy #polityka #bekaztrumpa #trump
Pobierz Majk_ - Era postprawdy pełną gębą: wczoraj na główną trafił tweet Donalda Trumpa, w k...
źródło: comment_2PkXLfFjJ4I8S3P6VC6qVFJphiNCvCIb.jpg
  • 41
bo badając moje gówno da się zweryfikować co jadłem wczoraj na śniadanie


@Majk_: ale chyba nie zaprzeczysz, że tak nie jest z grubsza?

tym pomarańczowym, zakompleksionym jawnym kłamcą

zawiało rasizmem
@cruc: Fakt pomarańczowej twarzy od nadużywania samoopalaczy nie budzi takiej publicznej dyskusji. Powinniśmy piętnować takie osoby bo wyglądają jak klauni i powinni być tego świadomi.
@cruc: Widzę że nie odróżniasz naturalnego od sztucznego koloru skóry. Poza tym nie powinienem był odpisywać Ci za pierwszym razem ale notatkę o Tobie przeczytałem za późno.
@Chulio: sztucznym (ludzka ingerencja) oznaczasz też transwestytów zmieniających swą płeć ręką chirurga i lekarza stosującego na pacjencie terapię hormonalną? czy tylko takich którzy nie zgadzają się z Twoim horyzontem ideologicznym?
@cruc: Operacja zmiany płci to sztuczny zabieg zmiany płci biologicznej i nie widzę z tym problemu. Widzę problem, kiedy przywódca jednego ze światowych mocarstw maluje sobie twarz na pomarańczowo, bo wydaje mu się że to lepiej wygląda. Widzę również problem kiedy ten przywódca bierze swoją wiedzę o świecie z telewizji i jakichś śmiesznych portali, a nie z informacji wywiadu czy chociaż swoich doradców.
kiedy przywódca jednego ze światowych mocarstw maluje sobie twarz na pomarańczowo, bo wydaje mu się że to lepiej wygląda


@Chulio: pomijając swego typu performance artystyczny, można gdzieś poczytać o tego typu fascynacjach Trumpa, i że marchewkowy od dzisiaj jest zły? no i czy faktycznie gdzieś wystąpił przy okazji takiego body paintingu? może to był jakiś okoliczny festyn lub inna impreza, chodzi mi o źródło
@Chulio: ale że ty posiadasz prawdopodobnie jakieś rasistowskie skojarzenia na temat marchewkowej skóry to może mnie to absolutnie nie interesuje, ja tam wolę określać ludzi czy też nację po tym co mają w głowach, czy też po konkretnych zachowaniach, działaniach, kompletnie nie interesuje mnie tak wyczekiwany prze lewicowych działaczy kolor skóry, religia, czy ideologia polityczna
:notabene czystych rasistów ale czego można się spodziewać po spadkobiercach spuścizny Stalina