Wpis z mikrobloga

Elita


[ #pokemirko - tag z przygodami ] [ #pokemonyzzerem ]
<< poprzedni wpis

Klucze - są. Karta Trenera - jest, torba z medykamentami od PokeFarm - wypakowana po brzegi. Odznaki z Sal wypolerowane i siedzą grzecznie w kasetce. Więc pokeball w dłoń i jazda.

Moje 8 zebranych odznak, okazały się przepustkami do pokonania kolejnych bram odgradzających Unovę od Ligii. Każda z nich otwierała się powoli z łoskotem, a przy każdym szarpnięciu unosił się kłąb pyłu. Nawiasy rzęziły niczym amator po maratonie.

Stanąłem przed wielkim pomnikiem, pamiętającym chyba czasy Pokentlydy. Wokół niego piętrzyły się cztery rzędy schodów, prowadzących do kolejnych Członków Elitarnej Czwórki: Specjalistki od typu duchowego - Shauntal, specjalisty od typu mrocznego - Grimsleya, eksperta od typów walczących - Marshala, oraz medium Caitlin. Walka z nimi była ciężka, ale nic i nikt nie mógł mnie zatrzymać stania się Mistrzem Pokemon!

Tak! Udało mi się! Pokonałem każdego z Elitarnych! Teraz tylko szybkie rendez-vous z Aldarem i s'il vous plâit, voila.

Postanowiłem wypocząć pod tym starym pomnikiem. Musiałem zregenerować siły po wyczerpujących walkach i coś przekąsić. Gdy oparłem się o kamień, ten zaczął się zapadać pod ziemię. Musiałem chyba przypadkowo uruchomić jakąś windę do siedziby Aldara. No nic, musiałem ruszyć dalej, żując na szybko resztki batona.

Spóźniłem się! O dziwo Czempion przegrał walkę z N. Cholera! Najsilniejsza przeszkoda przed zawładnięciem N władzy nad Unovą!
Zielonowłosy kuc podniósł swą rękę ku niebu i wykrzyczał inkantację. Nagle dosłownie spod ziemi wyrósł monumentalny zamek, z którego wystrzeliły w Sanktuarium Czempiona masa schodów, a na szczycie każdego stał Mędrzec z Zespołu Plazma.

Wtem usłyszałem za mną tabun kroków. Odwróciłem głowę w stronę tego dźwięku, a tam wszyscy pokonani przeze mnie, Liderzy Sal. Przybyli tutaj zaalarmowani przez Biankę. Niech ci Bianka Arceus wynagrodzi!

Liderzy zaczęli walczyć z Mędrcami, a ja sam pobiegłem w poszukiwaniu N

Przygodo trwaj!
mfek00 - > Elita

[ #pokemirko - tag z przygodami ] [ #pokemonyzzerem ]
<< poprzed...

źródło: comment_5t3bpBC7JHTHs0YBFkSqMaZVkEBk2lv8.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: @MiltonSquire:

Vigoria - Samurott (Aqua Tail, Aqua Jet, Surf, Razor Shell)
Aero - Unfezant (Gust, Roost, Air Slash, Quick Attack)
Voltea - Zebsritka (Shock Wave, Flame Charge, Discharge, Spark)
Igniak - Darmanitan (Fire Punch, Superpower, Flare Blitz, Hammer Arm)
Sigma - Sigilyph (Psywave, Fly, Air Cutter, Psybeam)
Sasza - Fraxure (Slash, False Swipe, Dragon Claw, Dragon Dance)
mfek00 - @VigoVonHomburg_Deutschendorf: @MiltonSquire: 

Vigoria - Samurott (Aqua T...

źródło: comment_IFmvkOXHKoWvWgLIv8zhG3rl4Jqji6nx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz