Wpis z mikrobloga

Hukałowicz skrzynie biegów - mówi wam to coś mirki? Szukam właśnie opinii na temat tego konkretnego serwisu skrzyń biegów z pod Gdańska, ale nie mogę znaleźć w Internecie nic co by budziło moje zaufanie. Wiem oczywiście, ze prawdopodobieństwo jest niezbyt duże, ale jeśli jednak ktoś z was miał do czynienia z serwisem Hukałowicza w ostatnim czasie, oczywiście w kontekście regeneracji skrzyń biegów, to niecierpliwie czekam na wasze opinie.

#hukalowicz #opinie #skrzyniebiegow #serwis
  • 31
o ile dobrze kojarzę, to właśnie u hukałowicza mój niebieski robił jakiś czas temu auto. i chyba właśnie działał tam, w temacie skrzyni biegów. ale nie mam pewności co do tego. tamten warsztat nie był w gdańsku, ale w cieplewie. może mają tam drugą filię czy co? nie wiem, dopytam jeszcze niebieskiego, o tego całego hukałowicza, i jak dowiem się coś sensownego to napiszę.
tamten warsztat nie był w gdańsku, ale w cieplewie. może mają tam drugą filię czy co?


@Karolcia83: Warsztat Hukałowicza mieści się pod adresem Długa 103A, 83-031 Cieplewo. A to całe Cieplewo, to wioska pod samym Pruszczem Gdańskim, który jest już praktycznie uważany za część aglomeracji Gdańskiej. Tak więc zapewne chodzi nam o ten sam warsztat. Czekam zatem na opinię o Hukałowiczu od twojego faceta. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡
Z firmą Hukałowicz skrzynie biegów miałem do czynienia w zeszłym roku. Robili mi regenerację zatartej skrzyni przy 60 tyś km w firmowym Volvo, i wszystko zakończyło się powodzeniem. Skrzynia już nie skrzypi jak wcześniej, biegi wchodzą elegancko, bez żadnego oporu, czyli tak jak powinno być. Cenowo u Hukałowicza jest w normie, nie odstają właściwie od konkurencji, z tego co się orientowałem jak się robi na oryginalnych częściach. Trochę się im przeciągnęła robocizna
Także polecam Hukałowicza. Ogolenie w okolicy Gdańska ciężko szukać kogoś lepszego od skrzyni biegów. A z tego co mi wiadomo, to z pozostałymi podzespołami auta też radzą sobie całkiem dobrze. A piszę to na podstawie opinii znajomych, którzy regularnie robią auto u Huakałowicza, sam nie musiałem na razie, ale jak bym musiał to bym się właśnie do nich wybrał.
moja starszyzna robi auta u tego hukałowicza, więc wystawię opinię w ich imieniu. wizytę w warsztacie umawiają sobie z tego co kojarzę telefonicznie, mniej więcej tydzień przed planowaną robocizną. naprawa, ostatnio właśnie regeneracja skrzyni biegów i wymiana sprzęgła, zajęła pracownikom firmy hukałowicz jeden dzień roboczy. na jakość obsługi czy też same usługi naprawcze auta, nigdy starszyzna jakoś nie narzekała, przynajmniej nie w mojej obecności, więc przypuszczam, że jest dobrze.
Wybacz zwłokę, ale nie miałam przez dłuższy czas dostępu do neta. Jeśli wciąż jeszcze interesuje cię opinia o Hukałowiczu, to daj znać - opiszę ci po krótce to co mi niebieski opowiedział na ich temat.


@Karolcia83: temat jak najbardziej aktualny, czekam na opinie o Hukałowiczu.
temat jak najbardziej aktualny, czekam na opinie o Hukałowiczu.


Ryo_Hazuki: no dobra wreszcie znalazłam chwilę żeby napisać. ogólnie jednak nie ma za bardzo o czym pisać, bo mój TŻ był w temacie naprawy auta u hukałowicza, wyjątkowo nawet jak na niego lakoniczny. dowiedziałam się jedynie, że swego czasu (jakoś w 2015) naprawiał tam skrzynię biegów w jego rzęchu, to jest przejętym po dziadku (sic!) WV golfie 3 (chyba). z tego co powiedział,
Z Hukałowicz skrzynie biegów współpracuję od jakichś 7 lat jako pracownik hurtowni z częściami i generalnie miałem już tam kontakt ze wszystkimi, od szefa po mechaników, bo zdarza mi się i z nimi ustalać różne kwestie, najczęściej mailowo lub telefonicznie. Poza tym, że szefo się nigdy nie skarżył na opłacanie faktur w terminie czy ogólnie współpracę z nimi to jedno, bo na inne warsztaty puszcza niezłe wiązanki . Jeśli chodzi o moje
No to może i ja dorzucę swoje trzy grosze na temat firmy Hukałowicz skrzynie biegów. No więc podczas ostatnich wakacji (2016) na wybrzeżu miałam szczęście w nieszczęściu trafić do warsztatu Hukałowicza z moim Mitsubishi asx. Jako typowa kobieta wiem tylko, że auto przy wbijaniu 5 wyło jak zarzynane prosię, a biorąc pod uwagę fakt, że byłam jakieś 600 km od domu, coś wypadało z tym zrobić i jakoś ratować tę skrzynię biegów.
Po waszych opiniach dochodzę do wniosku, że Hykałowicz robi jednak dobrą robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°) W takim razie jeszcze dziś zadzwonię, i umówię się na wizytę w warsztacie. Oczywiście po wszystkim, nie omieszkam się podzielić z wami swoją opinią, tak jak wy drogie mireczki, podzieliliście się ze mną swoimi opiniami. W każdym razie opinie na tyle były pozytywne, że mam nadzieję, iż nie zawiodę się na tym
Ryo_Hazuki - Po waszych opiniach dochodzę do wniosku, że Hykałowicz robi jednak dobrą...

źródło: comment_NIKbaWIK0BjWI7Aq7b18PVhsDPlJfZpS.jpg

Pobierz
Po waszych opiniach dochodzę do wniosku, że Hykałowicz robi jednak dobrą robotę ( ° ʖ °) W takim razie jeszcze dziś zadzwonię, i umówię się na wizytę w warsztacie. Oczywiście po wszystkim, nie omieszkam się podzielić z wami swoją opinią, tak jak wy drogie mireczki, podzieliliście się ze mną swoimi opiniami.


@Ryo_Hazuki: No i jak się ułożyła twoja współpraca z Hukałowiczem?
Na jednym forum znalazłem coś takiego:

Jestem świeżo po wizycie u hukalowicza z moim golfem iv, i powiem wam, ze strzala smiga jak ta lala :D jeszcze tydzień temu zrzeził jak traktor, myślałem, że to już skrzynia biegow się skończyła, a nowa to wiadomo, miliony monet, a na pewno przewyższyła by parokrotnie wartość golfa. W ktoryms watku poruszaliście temat opinii o hukalowiczu więci ja dorzuce swoje trzy grosze – no golf jaki
@paluch_85:

Na jednym forum znalazłem coś takiego:

Jestem świeżo po wizycie u hukalowicza z moim golfem iv, i powiem wam, ze strzala smiga jak ta lala :D jeszcze tydzień temu zrzeził jak traktor, myślałem, że to już skrzynia biegow się skończyła, a nowa to wiadomo, miliony monet, a na pewno przewyższyła by parokrotnie wartość golfa. W ktoryms watku poruszaliście temat opinii o hukalowiczu więci ja dorzuce swoje trzy grosze – no