Wpis z mikrobloga

Podobno Helion , strefa kursów , eduweb razem się upomnieli o swoje prawa , to efekt tych działań , tak ,że nastały ciężkie czasy :-( Znajomej koleżanka pracuje w Helionie.
to, że na ebook4me były wstawiane linki do gazet też mi się nie podobało. Skoro nie było takiej zakładki to czemu ta cała "wyrocznia" - elunia mąciła codziennie wodę i zawracała d... tymi gazetami?? Równie dobrze ktoś mógłby zawracać gitarę linkami do gier czy filmów... Miała na ebook4me ponad 1000 wstawek to jeszcze gazety wciskała ludziom. To teraz mamy co mamy
@ojTamoOjTam: No jak to po co , po to aby zarobić na ściąganiu , kiedyś byłem ,świadkiem jak SB ktoś się zalogował i pisał ,że jest z EW , napisał , aby wszystkie kursy z Eduweba zdjąć , to go wyśmiali i nawtykali mu ch....w.
Tragedia jest - mnie bardziej martwi jednak czy nie dobiorą się do ludzi którzy udostępniali (sama grupa jak Profesorowie w jakości - dowiedziałem się w ch... jak poprawiać moje)
wydaje mi się, że problem pojawił się po wstawce z tym Hitlerem - nie były usunięte znaki wodne i jakaś dobra duszyczka ściągnęła ten syf i zameldowała gdzie trzeba
@ojTamoOjTam: no wiadomo, że to była jakaś motywacja. Na waciki można było "zarobić". Dlatego najważniejsze to zidentyfikować powody i nauczyć się na przyszłość. Albo odtworzyć stronkę na torze. ;)

@Artok: eee, ja nie. wrzuciłem tyle żeby mieć łatwiejszy dostęp i już :D
natura nie lubi pustki więc pewnie wkrótce coś powstanie ale chyba najrozsądniejszym wyjściem jest zamknięty krąg znajomych: w świetle prawa niewiele mogą wtedy agenci wszelacy zrobić a i samokontrola użytkowników jakby większa... innym wyjściem strefa vip dla wszelkiej maści kursów bo oprócz gazet właśnie te drogie zazwyczaj pozycje są na celowniku wydawców co jest chyba zrozumiałe skoro trzeba wybulić kilkadziesiąt i więcej złociszy za jeden a na e4me "trochę" ich wisiało za