Wpis z mikrobloga

Uwaliłam egzamin i ogólnie cały przedmiot, 3ci raz z rzędu i czuję się fatalnie(nie skaczę, no może z dywanu na parkiet).
I to nie tak że się nie starałam. Najgorsze uczucie, uczyć się tak długo, najwięcej ze wszystkich przedmiotów w semestrze i tylko z tego jednego przegrać z kretesem.
A jeszcze gorsze słuchać zgryźliwe komentarze od wykładowcy na kolejnej próbie, bo to burak ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#studbaza #gorzkiezale
  • 10
@Phatee: Spoko, niektóre przedmioty są prowadzone tak aby 30℅ zdawało. Ja miałem taki przedmiot i zaliczyłem za pierwszym terminem na następnym roku. Prowadzący sam przyznał (teraz jak zacząłem magisterskie), że jego przedmiot służył jako sito na inżynierskich.
@Arveit: Do 3 razy sztuka, albo i do 4rech.
@wormik: Teraz to nie, dopiero w przyszłym roku akademickim. Teraz już po zawodach.
@kolnay1: Zdecydwanie nie dla mnie, ale nie poddam się pod koniec 3 roku inżyniera :D
@Moonday: Ten przedmiot nawet nie jest taki trudny, bo nie jest skomplikowany do zrozumienia, ale na egzaminie masz kilka zadań z puli >100 różnych i weź tu zapamiętaj jak się je
@Eskimos_Stanislaw: Terminy są 2 w lutym, 2 w czerwcu i 1 we wrześniu.
Chodziło mi o to, że przedmiot zdałem za 5 razem, czyli robiłem go 5 semestrów - u mnie główne przedmioty są co semestr uruchamiane.
Czyli teoretycznie miałem jakieś 12 terminów egzaminu, w praktyce pewnie z połowę tego - kolizje z innymi przedmiotami...