Wpis z mikrobloga

Stawka aut #lego klasy GT powiększa się :) W łapki wpadły Mercedes AMG GT3 i Ferrari SF16-H. Mercedes to chyba moje ulubione auto z serii Speed Champions - wszelkie detale oddane dość wiernie wziąwszy pod uwagę skalę i fakt że do środka normalnie wchodzi minifigurka. W zestawie są również części do zrobienia 'cywilnej' wersji tegoż auta (inny front i opcja odczepienia spojlera) ale nie wygląda aż tak efektownie.

Ferrari z kolei niewiele się różni od tego z zestawu 75913, głównie więcej białego no i nowy spojler. Generalnie nic nowatorskiego - ot odświeżone malowanie bez mała tego samego modelu.

Oba zakupione samochody niestety posiadają koszmarną ilość naklejek co psuje całą zabawę z budowania :/ Obydwa, razem z naklejaniem składałem niecałe 2 godziny (nie powiem, przykładałem się przy naklejkach) ale bez naklejek możnaby je złożyć w 30-40 minut spokojnie.

Zawołam też #januszesimracingu z #acleague bo GT3 są tam używane a takie autko z LEGO świetnie się prezentuje obok sprzętu do #simracing. W szczególności zainteresowani będą aktualni kierowcy Audi R8 LMS i opisywanego wyżej Mercedesa AMG.

Na zdjęciu niżej Mercedes AMG GT3, Ferrari 458 Italia GT2 i Audi R8 LMS gdyby kogoś interesowało. Cena w okolicach 60-70zł.
Mokrysedes - Stawka aut #lego klasy GT powiększa się :) W łapki wpadły Mercedes AMG G...

źródło: comment_lxRzC3FVSh5HqEGXRL40201uoIpgmiIk.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz