Wpis z mikrobloga

@itoner: Witam Mirki i Mirabelki. Tłusty czwartek i itoner.pl tłusto #rozdajo .Były pączki do ust i do rączki. Przyszedł czas na grube rozdajo.Wszyscy drukujo w itoner kupują. Nie mam lodówki ani pralki ale dzisiaj rozdaje drukarki. #500plus ja dla was nie mam, lecz rozdajo to nie ściema.

Mam do rozdania drukarkę, kubki i smycze. #itoner.pl

- DRUKARKA
- KUBKI
- SMYCZE

Mireczki i Mirabelki drukarka nie ugotuje ale pieniążki wydrukuje, jest idealna do drukowania #rozowypasek w wysokiej jakości w odcieniach szarości.

REGULAMIN
1. Rozdajo trwa od godziny 18:30 2017.02.23 do godziny 23:59 2017.02.28 - Losowanie odbędzie się przez #mirkorandom
2. W losowaniu biorą udział plusujący ten wpis, obserwowanie naszego fanpage na fb też przynosi korzyści
3. Jako że to pierwsze moje rozdajo, miło by było polajkować profil itoner.pl na FB
4. Główna nagroda drukarka. I dorzucam wam 5 smyczy no i kubki to się liczy. Wysyłka na koszt ITONER.PL
4.76
5.Jak będzie #500plus do drukarki dodam tusz.

Nagroda pocieszenia % (0.5) dla najwyższej plusowanego komentarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#cebuladeals #rozdajo #komputery #laptopy #drukarki #darmowadostawa #konkurs #wow #cebula #programowanie #pc #polakicebulaki #smycze #kubki
itoner - @itoner: Witam Mirki i Mirabelki. Tłusty czwartek i itoner.pl tłusto #rozdaj...

źródło: comment_W42aA4T5hApkUoYylb4QUHXY3YrYZFf0.jpg

Pobierz
  • 54
Wsadź se pan tego HaPeka
Bo z HaPeków tusz wycieka

A pół litra chętnie przyjmę
(Już kieliszek sobie wyjmę)
Kieliszek w bogatej jest ozdobie
Za napełnienie jego podziękuję tobie :)
Wypiłbym se Finlandczyka
Dostanę wódkę (taka #logika)

O żesz kurde! To nie HaPek!
Drukareczki zdjęcia przedtem nie wyświetlił lapek.
Ricoch sprzęty robi jak się godzi
Niechaj czyjeś życie osłodzi
Ja i tak nie mam miejsca na biórkach
Daj go tym co