Wpis z mikrobloga

@dziabarakus: śmieszy mnie po prostu porównywanie artykułu na 15 stron, który stanowi dogłębną analize tematu z jak to ująłeś: informacjami z internetu czy to z blogów czy to z youtube
W NG artykuły są pisane przez profesjonalistów i zawiarają wywiady z ekspertami z całego świata w danej dziedzinie, a Ty mi piszesz o blogach XD
szanujmy się
  • Odpowiedz
@Wilier: ja Ci w żadnym razie nie zaprzeczam, ale jak na nasze państwo i zarobki, to jednak takie prenumeraty są poza zasięgiem dla zwykłych ludzi. Każdy oszczędza, żeby płacić jak najmniej za najwięcej kanałów w swojej telewizji. A takie prenumeraty to jest po prostu nieosiągalne dla średniozamożnych, którzy nie są zainteresowani.
  • Odpowiedz
@Wilier: a czytałeś naukowe blogi profesjonalistów w różnych dziedzinach? Darmowe. I dam sobie rękę uciąć, że na każdy przytoczony w NG artykuł znalazłbym dużo podobnych merytorycznie informacji w internecie, za darmo!
  • Odpowiedz
@dziabarakus: zastanów się co piszesz.

A takie prenumeraty to jest po prostu nieosiągalne dla średniozamożnych, którzy nie są zainteresowani.

Po pierwsze, po co ktoś kto jest niezainteresowany miałby kupiwac prenumeratę National Geographic?
Po drugie, WHAT!? 78zł na rok to jest dużo XD? Proszę Cię, to brzmi co najmniej śmiesznie. 6zł miesięcznie na ciekawy magazyn? Ludzie wydaję codziennie 3zł na dzienniki, a Ty mówisz, że 6zł miesięcznie na wartościową gazetę to
  • Odpowiedz
nie, bo woli kupić jednorazowo gazetę za dychę niż zapłacić za dobry content z góry.


@dziabarakus: Jeśli zamierza ją kupować regularnie, to jest po prostu głupi jeśli woli zapłacić 2 razy wiecej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@nibirutravian nie mam zielonego, pojecia, ja jutro ogarne jesli sie zdecyduje
Jak coś to tego linka znalazłem na stronie fly4free.pl Oni raczej pewne źródło podali.
  • Odpowiedz