Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema #rozowepaski

Pisze z AMW bo znajomi obserwują profil i tak jakoś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Potrzebuję porady.
Znacie jakis kosmetyk który pozwoli na okiełznanie moich brwi? Chodzę do kosmetyczki na regulacje (bo mam straszne krzaki tak naturalnie) ale i tak często są nieposluszne xD

Jest takie cos jak zel do brwi? Byleby to bylo bezbarwne i mozliwie zeby sie nie błyszczalo, jesli to mozliwe

#kosmetyki #pytanie #uroda

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: ja Ci powiem, że też mam ten sam typ brwi, ale ostatnio nawet ten nieład zaczął mi odpowiadać :D Odkąd mój makijaż składa się z podkładu, rozświetlacza w neutralnym odcieniu i pudru transparentnego to brwi są po prostu ''niewidoczne'', wygląda to tak że mają takie być. Polecam :D
Mam wielką bliznę przez całą brew, więc w celu jej zamaskowania najczęściej muszę (oprócz przyciemnienia blizny żelem) ustawić włoski odpowiednio, żeby ją zakryć. Uwierz, że wypróbowałam wiele żeli i te drogeryjne wszystkie w hebe, rossmanach itp są OK - ale to nie jest beton. Jeśli masz trochę większy budżet - polecam wyprawę do sephory i żel utrwalający do brwi z Benefitu. Tego nie da sie ruszyć, mogę ustawić praktycznie każdy włosek jak