Wpis z mikrobloga

W związku z faktem, iż w tym roku wyłącznie 17 czasopism zostanie wspartych z programu pomocowego ministerstwa kultury, a dotacji nie przyznano "Nowej Konfederacji" - wspomniana prosi o rozpropagowanie wiadomości oraz o finansowe wsparcie.

za TT "NK"

#nowakonfederacja #hahard #geopolityka #bartosiak #patronite #dobrazmiana #polityka
HaHard - W związku z faktem, iż w tym roku wyłącznie 17 czasopism zostanie wspartych ...

źródło: comment_WBmoU0hb6Z7McDzaRD9G3Z6QhJ73soBK.jpg

Pobierz
  • 16
@far_away: http://www.nowakonfederacja.pl/onas/ piszą dla nich m.in. Bartosiak, Jurasz, Lubina czy Radziejewski.
@MattJedi: ciekawe czy rozważali uruchomienie kanału na YT, przecież chociażby taki Marlon Kowalski w IPP potrafi przyciągnąć donatorów, regularnie uzyskując dotacje rzedu kilkunastu/ kilkudziesięciu tysięcy zł miesięcznie. jasne, że inny target - jednak, w przypadku NK, może i mniej liczny ale prawdopodobnie bardziej majętny. Bazując na fejmie Bartosiaka, rozpoznawalności Juarasza, czy ostatnim zainteresowaniem osobą Rybińskiej, mogliby trafić do szerszego
@urs6: wiem, widziałem że pisałeś na ten temat. Sam dodałem znalezisko.

nowy obywatel (...) Jedyna sensowna konkurencja dla Krytyki Politycznej.

boję się zapuszczać na oba, czasami tylko gdy się zgubię, kiedy wkleisz fragment na przynętę ...
;)
@MattJedi: chyba tak, co prawda nie znam ich osobiście (Radziejewskiego i Bartosiaka) jednak wiadomości wysłałem na prywatne adresy e-mail. Jeśli masz do nich bezpośredni i sprawdzony kontakt (nigdy wcześniej do nich nie pisałem), mógłbyś wysłać tę informację własnymi kanałami. Na końcu zamieszczę treść, którą im wysłałam - może Ci się przyda.
@urs6: jak ty dajesz rady czytać to wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja mam jakiś
@HaHard: przygotowanie takiej telewizji to spore koszta. Do tego dochodzi brak czasu. Nikt nie będzie tracił czasu i dopłacał do tego interesu. Szczególnie że NK to dla nich odskocznia a nie główny projekt. NK nie miała dużo materiałów. Trzeba też patrzeć na odbiorców.
Idź Pod Prąd to budowane od lat przedsiębiorstwo. Mają swoje czasopismo i swoich wiernych słuchaczy. Momentami podchodzi to pod sekciarstwo. Pamiętać też trzeba że IPP opiera się na
@PatologiiZew: niestety nie masz racji, wystarczy spojrzeć na różnice w oglądalności materiałów promujących treści protestanckie (bez Mariana), a materiałów z udziałem Mariana Kowalskiego. Rożnica jest przytłaczająca. Poza tym obserwowałem rozwój kanału od początku, od lutego 2016 - oni startowali od zera. A budowa tego typu telewizji to żaden koszt (nie licząc kamery i mikrofonu, na początku - w pierwszym etapie - można sobie darować nawet dodatkowe oświetlenie etc. jeśli materiał miałby
@HaHard: Cały czas nie bierzesz pod uwagę tego że NK jest dodatkiem do ich pracy a nie głównym punktem. Oni nie poświęcają temu całych dni bo mają ogrom swoich innych prac/zajęć. Praktycznie od zawsze NK prosiła o dotacje i narzekała na finansowanie. Tak więc pisanie że mają wydawać jeszcze więcej bo ktoś MOŻE coś obejrzy to słaby prognostyk. Oni nie mają zwyczajnie takiej potrzeby. Póki co niech ludzie się wykażą i
@PatologiiZew: możliwe, ja nie twierdze kategorycznie, iż moje prognozy są jedyne i słuszne. Jednak video, treści multimedialne, są zazwyczaj ciekawsze dla mas i łatwiejsze w odbiorze, niż tekst pisany. Stąd popularność wszelakich treści na YT. Ludzie lubią chadzać na skróty, lub, po prostu, nie mają czasu na czytanie.

MOŻE coś obejrzy to słaby prognostyk


nie jestem wróżem, ale jestem prawie pewien, iż materiały z udziałem Bartosiaka (może Jurasza) po kilku miesiącach