Wpis z mikrobloga

Na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało w porządku - niezły dobór kolorystyczny, dobre dopasowanie i pełne przekonanie o wartości zestawu zaprezentowanego po lewej. Z perspektywy czterech ponad już lat jednak stwierdzam, że nie ustrzegłem się wtedy kilku podstawowych błędów, które zdecydowanie miały wpływ na odbiór całości. Dlatego też dziś, kontynuując dzieło rozpoczęte analizą najgorszego zestawu Dandyego, zapraszam Was do zapoznania się z pierwszym z serii wpisów, w których wspólnie popastwimy się nad moimi kreacjami z początków blogowania. Z nadzieją, że w tym przypadku uczenie się na cudzych błędach będzie równie efektywne co wyciąganie wniosków z błędów własnych:

http://secondhanddandy.pl/2017/02/ucz-sie-na-moich-bledach-1.html

Kto pamięta tamte czasy, plusuje. Kto nie, to robi co chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #menswear
UszatyBloger - Na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało w porządku - niezły dobór kolo...

źródło: comment_GNOmXFLX6yBS1fM7cN8AxPbcrpEZL9vI.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: marynarka po prawej stronie jest świetna, niestety w połączeniu z tymi spodniami wygląda to tak, jakbyś na piwie z kumplami w parku przypomniał sobie o tym, że za godzinę masz rozmowę o pracę, wleciał do domu i zdążył przebrać tylko górę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: na pierwszej fotce - spodnie dramat, zepsuły całość. Droga akceptowalna, buty do wymiany. Moje odczucie całości? Pozujesz jakbyś był manekinem którego ktoś w sklepie w mniej standardowej pozie ustawił. W sumie to prawa fotka nawet mi się z 'kabaretami' kojarzy i ich gra aktorska...
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: śmieszy mnie to jak ktoś bierze mode na poważnie, ubiera się zgodnie z ZASADAMI, dobiera dodatki i ma ulubione kroje, a mimo to i tak wygląda jak pajac.
  • Odpowiedz
moim zdaniem wyglądasz komicznie w obu kreacjach ale to tylko moje zdanie.


@xortis: Też uważam, że trochę komicznie. Wydaje mi się, że to z powodu tego, że Uszaty jest lub wygląda młodo i zbyt elegancki styl jeszcze mu "nie pasuje". Wygląda trochę jak student prawa na wykładzie :D Szczególnie na zdjęciu po lewej. Po prawe, zarost + zasłonięte okularami oczy maskują młody wygląd twarzy i wygląda dojrzalej
No offence @UszatyBloger :P
  • Odpowiedz