Wpis z mikrobloga

@wdzwr: Ja miałem warunek z psychoterapii. Dlaczego? Ponieważ zajęcia polegały na siedzeniu w kółku i opowiadania jak wszystkim mija dzień np. "Czuje się dobrze, na śniadanie zjadłem kanapkę" XDD Pani doktor powiedziała aby być szczerym i powiedzieć jak nam się podobają zajęcia, to ja powiedziałem, że tracę tu czas, powinienem być w pracy i ,że zajęcia są nudne. Za szczerość przypłaciłem warunkiem. 3,5 PUNKTA ECTS #!$%@? (òóˇ
Na um w Lublinie za 1 ects płaciłem 335 zł, i tak wyszło ze roku temu za 3 pkt musiałem zapłacić ponad 1000zl ( ͡° ʖ̯ ͡°) nic tak nie boli jak ects
@asystolia_kreatywna: no niby, ale nie głupotę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Koleś napisał, że nie pracuje więc zamiast zacisnąć zęby, zaliczyć, mieć z bani i pójść do roboty (tak jak chciał). To teraz będzie płacił hajs (400 dla bezroobotnego to kupa hajsu) i jeszcze lipa z pracą w nowym semestrze bo warun xD A samo powiedzenie czegoś takiego do prowadzącego to już w ogóle xDDDDDDD
@wdzwr: a ile za ten warunek?
@SirBlake: gdzie to ubezpieczenie w skali 10-12 miesięcy jest droższe od samego warunku. Nie mówię, że do dupy całkowicie, fajne, ale prędzej bym to płacił po resztę benefitów z tego wynikających niż za uwalenie przedmiotu.

- do 10 000 zł na pokrycie szkód w wynajmowanym mieszkaniu (powstałych na przykład w czasie domówki)

- koszty zadośćuczynienia, gdy przez przypadek wyrządzisz komuś krzywdę (np. w trakcie