Wpis z mikrobloga

@stanislaw-adamski: właśnie kolejny raz się spotykam, że ktoś woli Multikino od Cinema. Dla mnie osobiście wszystko jedno, rezerwuję tam, gdzie aktualnie wolne jest najlepsze miejsce. Chociaż Cinema podpadło tym całym blokowaniem najlepszych rzędów tylko dla kupujących bilety online, sama rezerwacja w tych miejscach nie wchodzi już w grę :/
  • Odpowiedz
  • 1
@wrn_ jak był nowy pitbull to chciałem sobie zarezerwować miejsce bo mialem vouchery do CC, wg syrony nie było już prawie miejsc ale jak przyjechałem do kina to połowa miejsc do wyboru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3AD3R: no właśnie mnie wkurzyli, bo miałem kody z benefita, ale zarezerwować tych miejsc, które akurat chciałem, się nie dało, bo przyblokowane rzędy były. A jak ktoś już kupi bilet wcześniej przez neta, to raczej przyjdzie i te miejsca się nie zwolnią przed samym seansem..
  • Odpowiedz
CinemaCity < Multikino


@stanislaw-adamski: ja tam wolę CC:
- do wyboru różne żeby było blisko
- w odróżnieniu od multikina mają sensowny parking
- często i gęsto są vouchery, do multikina praktycznie nic

Na minus CC:
- ryczące jak jasna cholera reklamy (choć ostatnio na seansie dla dzieci były ciche - szok!)
- brak biletów rodzinnych (w multi jak idziesz z dzieckiem to płacisz tyle co dziecko) - trochę ratują vouchery
  • Odpowiedz