Wpis z mikrobloga

Kolejne spektakularne zwycięstwo polskiego prawactwa!

Czytam, że kompromitacja KOD, że ZOMO, że cośtam. Myślę sobie, zobaczę i się pośmieję z kodziarzy, którzy przecież orają sami siebie z podziwu godną konsekwencją, nawet im nie trzeba pomagać. Oglądam i oczom nie wierzę. Dłuższą chwilę trwało, zanim to sobie usystematyzowałem. Więc jak by ktoś nie wiedział:

1. Był jakiś tam sabat KOD
2. Dzielne prawactwo w postaci Młodzieży Wszechpolskiej podstawiło jakichś gości, żeby im tam robili chlew
3. Kodziarze próbują ich powstrzymać, żeby nie przeszkadzali
4.76 Korwin
5. Wchodzą kolejni podstawieni przez MW ludzie, tym razem przebierańcy w mundurach ZOMO
6. Drudzy podstawieni wywalają z sali pierwszych podstawionych
7. Słychać parę okrzyków poparcia

JUŻ! To wszystko! KOD ostatecznie zniszczony i zaorany, wielkie zwycięstwo Młodzieży Weszpolskiej!

Myślałem, że nie wiem... że coś głupiego powiedzą, że popierają ZOMO. Byłoby to nadal żałosne, ale jednak jakieś tam zaoranie. Myślałem, że może cała sala coś będzie krzyczeć, tak jak kiedyś kretyni na spędzie KOD krzyczeli cośtam "od nowa Polska Ludowa". Ale nie. Padło kilka okrzyków z sali. Co dość łatwo zrozumieć, bo przebierańcy robili im dobrze, czyli usuwali przeszkadzających. Jak by byli w strojach krasnoludków, to też by ich popierali.

Po drugie, jaki jest dowód, że krzyczące osoby też nie były podstawione przez dzielnych prawaków?

Po trzecie... nie no, litości. Jest zamieszanie, zaczyna się awantura, nagle wchodzą jacyś goście i zaprowadzają porządek. Polecam takie pojęcia, jak psychologia tłumu, jak autorytet władzy itd. Część osób na pewno poznała, że to ZOMO i pewnie się uśmiechnęli, że jakiś performance się szykuje. Inni mogli w ogóle nie załapać co oni mają na sobie, ważne że sprawiają wrażenie, że przyszli robić porządek. Jedni i drudzy mogli coś tam krzyknąć, część poważnie, część żartobliwie.

I już, koniec. Takie to wielkie zwycięstwo polskiej prawicy. TV Republika się upaja. Teraz to już KOD musi upaść!

#bekazprawactwa #neuropa #4konserwy #mlodziezwszechpolska #kod