Wpis z mikrobloga

Tak mi się przypomniało jak przed wyborami prezydenckimi prowadzono tutaj dyskusje czy lepsze stare zło, czyli Bul, czy nowa miotła, czyli wiadomo.
Wielu optowało za Dudą, niektórzy przekonywali mnie na priv że powinnam głosować na nowego i z jakiego powodu (mam te argumenty na piśmie (:, ci którzy to pisali zapewne sobie przypomną o ile będą chcieli). Jeden obiecał mi nawet czekoladki za właściwą i godną prawdziwej Polki postawę obywatelską.
Cóż, na słodkości nie zasłużyłam, na Dudę nie głosowałam a czas pokazał, że miałam rację.
Chętnie wrócę do wcześniejszych rozmów i argumentów.
Panowie, co powiecie teraz?
Nie wołam, jak będą chcieli sami się ujawnią...
#polityka #dudopis #wybory #wygryw
  • 49
@etui64: No tak, bo przecież za czasów Bula to BOR nie rozbił się po pijaku pod jego leśniczówką, a sam Bredzisław przecież nie uderzył w matkę z dzieckiem pod Belwederem xD
A czy w pełnieniu funkcji prezydenta najważniejsze jest co zrobił BOR, ew. auto z prezydenckiej kolumny?


@etui64: No przecież że TAK!! Co ty nie oglądasz telewizji wczoraj i dzisiaj? xD
Jeden obiecał mi nawet czekoladki za właściwą i godną prawdziwej Polki postawę obywatelską.


@etui64: to jest chyba jeszcze gorsze niż benisy na pw, dawaj nicki tych politycznych stuleji
@spere:
Może byli przekonani ze mają rację?
Nie będę upubliczniać, nie jestem beniz (:
Może zmądrzeli, czasem się to zdarza Polakom po szkodzie, ale coraz rzadziej jak pokazuje najnowsza historia...