Wpis z mikrobloga

No dobra, zainstalowałem tą gierkę 7 godzin temu, dopiero teraz się od niej oderwałem i powiem że ma cholerny syndrom jeszcze jednej potyczki. Pytanie tylko na jak długo, bo coś czuje że po kilkudziesięciu godzinach taki model rozgrywki może już trochę nudzić.
W sumie podobnie miałem z nosgoth (kojarzy to ktoś?) 40-50h a potem już tylko sporadycznie odwiedziny żeby się trochę #!$%@?ć że inni, wytrwalsi, gracze ogarniają lepiej ode mnie.
Btw: czy tylko mnie #!$%@?ą te buffy na mapie w trybie deathmatch? Rozumiem jeszcze leczenie, ale reszta? po co? A już szczególnie irytują mnie gracze którzy zamiast stoczyć na początku pojedynek 1vs1, mają cie w dupie i biegną zebrać buffy.
#forhonor
  • 2
@Mugison: Bo te tryby 4vs4 to dla tych nieco słabszych żeby nie zrezygnowali po 2 dniach gry jak nikogo nie będą potrafili nikogo pokonać w duelu. A na 4vs4 i kogoś tam dobiją, pozabijają npc w dominion i jest gites :D Oczywiście nie mówię, że tryby 4vs4 są TYLKO I WYŁĄCZNIE dla tych gorszych i lepszych tam nie znajdziecie - nie nie nie. Chodzi mi po prostu o to, że Ci
@xarn007: własnie pogralem ten duel, czasami ja kogos 3-0, a czasami typ mnie 3-0. Nie za bardzo chce mi sie uczyc tych zdolnosci i jak z kazdym walczyc jak tylko jescze jeden dzien moze pogram ;/ a 160 to o wiele za duzo jak za ta gre