Wpis z mikrobloga

@wrongbit: Ojjj będzie ciekawie =D Czegoś takiego to jeszcze nie było.
"Two of China's most widely used bitcoin exchanges have announced that they will suspend bitcoin and litecoin withdrawals for one month effective immediately."
@wrongbit: jakis powod jest?

@t12t12: Nie wiadomo, ale podejrzewają niektórzy wariant Goxa. Zgadzam się z tym. Oficjalnie to upgrade AML - śmiech na sali jak dla mnie.


@Wymazywanie: Mi też coś nie podchodzi bajka o AML, za dużo po prostu widziałem na rynku btc żeby w to uwierzyć. Wariant goxa jak najbardziej mozliwy tylko jedno jest jedno ale tak na raz na 2 giełdach?
Ktoś może ma namierzone cold
@Ofszorowiec: Goxa w slangu bitcoinowców czyli mtgox to kiedyś najwieksza giełda bitcoin której właściciel wykreował poprzednią bańkę na bitcoinie a zrobił to takim sposobem że zapuścił bota który skupywał bity za pieniądze z powietrza. Pod koniec życia giełdy coraz ciężej było o wypłacenie z niej btc a na koniec prawda wyszla na jaw i chyba żaden okradziony przez ta gielde nie odzyskał nawet centa po dziś dzień.
Oczywiście nie cała poprzednia
Nie wiadomo, ale podejrzewają niektórzy wariant Goxa. Zgadzam się z tym. Oficjalnie to upgrade AML - śmiech na sali jak dla mnie.


@Wymazywanie: a dla mnie to kolejny wałek i okaże się że shakowano kolejną giełdę. Podadzą to gdy upłynnią BTC.