Wpis z mikrobloga

Zgarnęła mnie spod kina moderacja trafiłem na okazanie któryś z użytkowników pokazał palcem na mnie. Przenieśli mnie do pokoju w którym siedziało 3 moderatorów. Jeden z nich mówi:
- Panie @CzlowiekXD jest pan oskarżony o multikonto i naruszanie regulaminu naszej społeczności grozi panu ban permanentny.
Odpowiedziałem:
- Jak to panie moderatorze o co chodzi jestem niewinny ja dopiero wyszedłem z kina założyłem konto i fru pojawiliście się wy i do wozu i trafiłem tu.
- Nie #!$%@? mnie podpisuj kwita i panowie Cię odprowadzą do innego pokoju.
Podpisałem...
Dwóch moderatorów mnie przeniosło do innego pokoju, podczas przenoszenia szedł inny użytkownik i krzyczał do mnie idź do mirkujących do mirkujących idź będzie chciał cię #!$%@?ć na główną ale ty się nie daj. W pokoju siedział miły młody pan w okularach przeciwsłonecznych i grzecznie zapytał do jakiej celi chcę iść czy do ludzi z głównej czy mirkujących.
Odpowiedziałem pewny siebie:
- Do mikrujących!
- Dobrze panie XD dobrze ale jest pan pewny co pana czeka
- Tak jestem pewny chcę do mirkujących i już!
- Załatwione...
Na drugi dzień zostałem przetransportowany do Zakładu Karnego w Poznaniu na dzielnicy "Popsute Tagi".
Otwierają się drzwi od celi widzę pięciu groźnych typków, klawisz mnie wepchnął do celi i powiedział:
- No miłego mirkowania twardzielu! Heheh oby Ci tylko dupa nie pękła hohoho!
Nagle podbiega jeden z nich do mnie i pyta:
- Skąd jesteś i za co siedzisz?
- Jestem z ulicy zgarnęli mnie siedzę tu za niewinność.
Po czym jeden z osiłków z celi śmiejącym się głosem odpowiedział:
- Taaa każdy tu jest za niewinność.
Pierwszy typ usiadł i zaparzył czaju, podszedł inny nieco mniejszy od pozostałych mirkujących i groźnym tonem powiedział:
- No świeżak #!$%@? się troszeczkę wieczorem co?
- Mówię dawaj teraz #!$%@?! I złapałem gardę.
- Nie no świrowałem widać swój chłop.
Ten typ co mówił, że każdy tu siedzi za niewinność zakomunikował mi jasno:
- Za nadawanie na moderacje od razu #!$%@? w dupę.
Minął pierwszy tydzień w celi, poznałem chłopaków i ich obyczaje mieli mnie nauczyć mirkować zrobić prawilnego mirkującego ze mnie ich ksywy to:
@Polska5Ever - Silny i duży chłop mirkujący na spacerniaku się go bali
@Del_pierro - Górnik który ponoć #!$%@?ł jakąś inbę w kopalni i #!$%@?ł samego dyrektora kopalni bo ten nie dał mu podwyżki.
@Kat_Rzeznikow - Jego twarz wyglądała jak by był psychopatą ale był przeciwieństwem Del_Pierra i chłopaki się ponoć znali z kopalni.
@urwisjakichmalo - Agresywny ciut mniejszy ale lubił się bić ponoć jak jednemu z moderatorów #!$%@?ł gonga to tamten znalazł się na oiomie.
@WujaAndrzej - Spokojny zabawny lubił dużo czytać książek.

@urwisjakichmalo poszedł do toalety i wyszedł i zaczął coś mówić:
- Nocna, kondon, nie tagować!
Zapytałem go tej urwis co to było to nocna, kondon i nie tagować? Odpowiedział:
- Nasza mowa tutejsza musisz się jej nauczyć by swobodnie się dogadywać z innymi mirkami.

Mijały dni, tygodnie w końcu nadszedł mój więzienny egzamin z mirkowania.
Jaka pierwsza zasada mirkowania? Dostałem pytanie od @Polski5Ever.
- Dzienna #!$%@? na mirko nocna panuje.
Jaka jest druga zasada mirkowania? Pytał @urwisjakichmalo.
- Za nadawanie na moderacje od razu #!$%@? w dupę.
A trzecia zasada zapytali oboje.
- Nie tagować na nocnej.
Odsunęli się kawałek na bok i naradzali, wrócili znowu do mnie o mówią:
- U mnie zdałeś!
- I u mnie też. :)

Dziś zostałem mirkującym pod celą.
  • 8