Wpis z mikrobloga

Drodzy gracze #mircod #cod2 i #cod2zwykopem ! Z przyjemnością ogłaszam nadejście pierwszego w historii serwera turnieju drużynowego w trybie S&D, współorganizowanego z @ShowTimeUszatek (TheYoungPope). Termin nie jest jeszcze znany i zostanie ustalony w oparciu o to jak duże będzie zainteresowanie. Chętni, którzy chcieliby wziąć udział niech zgłoszą się pod tym postem poprzez podanie swojego serwerowego nicku. Poniżej zostaną zawarte zasady i wszelkie informacje na temat turnieju. Jeżeli czegoś tam nie znajdziecie to śmiało pytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Tryb?

S&D (znajdź i zniszcz)


2. Ilość graczy w jednej drużynie?

5


3. Czy można zgłaszać drużyny w obsadzonym składzie?

Nie, ponieważ istnieje ryzyko, że jedna drużyna złożona z topowych graczy zdominowałaby bez problemu turniej.


4. Na jakiej zasadzie powstaną drużyny?

Na zasadzie losowania.


5. Jakie mapy znajdą się na turnieju?

Grające przeciwko sobie drużyny będą banować po 2 z puli 5 map i zagrają na tej, która pozostanie niezbanowana.


6. Czy drużyny będą mogły się jakoś porozumieć?

Do dyspozycji będą udostępnione kanały TeamSpeak.


7. Gdzie odbędą się rozgrywki?

Na specjalnym serwerze turniejowym przygotowanym przez @Buizel


8. Czy każdy może wziąć udział nawet jak gra amatorsko?

Oczywiście, że tak. Każdy kto się zgłosi ma prawo wziąć udział w turnieju - poza osobami zbanowanymi na głównym serwerze lub serwerze rifle.


9. Czy mecze będą nadzorowane przez adminów?

W trakcie meczu będzie obecny minimum jeden admin + wybrana osoba upoważniona. Ma to na celu udokumentowanie statystyk meczu, jego wyniku i wyłapanie ewentualnych cheaterów.


10. Czy w przypadku wykrycia cheatera w mojej drużynie zostaniemy zdyskwalifikowani?

Cheater zostanie zdyskwalifikowany i permanentnie zbanowany na każdym serwerze naszej społeczności, a mecz zostanie powtórzony zastępując cheatera innym graczem.


11. Czy będzie możliwość obejrzenia meczów na żywo lub po ich zakończeniu?

Jeżeli któryś z graczy zechce streamować w czasie gry to będzie możliwość oglądania na żywo. Natomiast każdy mecz będzie dostępny po zakończeniu w formie nagranego dema przez osoby wymienione w punkcie 9.


12. Co z nagrodą dla zwycięzców?

Szczegóły wkrótce.
a.....q - Drodzy gracze #mircod #cod2 i #cod2zwykopem ! Z przyjemnością ogłaszam nade...

źródło: comment_Tpul7hIp3d6vN1yxnJ0uhPar4g2s1vyY.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@anubaraq: a w ogóle, jakby się okazało że nie będzie wystarczającej ilości osób, to może zrobić turniej nie wiem, 1v1? Chociaż z drugiej strony, wiadomo jakby się to skończyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@anubaraq: Cześć, chce brać udział, gra dzieciństwa.
Mam jedno zasadnicze pytanie, nie mam starego cd-keya a kopii gier miałem chyba ze trzy. Czy dam rade na piracie?
  • Odpowiedz