Wpis z mikrobloga

[ #pokemirko - tag z przygodami ] [ #pokemonyzzerem ]
<< poprzedni wpis

Mistwania(Mistralton City)to naprawdę spokojne miasteczko. Przed wyruszeniem do Sali, musiałem swoje kroki skierować się do Niebiańskiej Wieży (Celestial Tower). Ta wysoka budowa, pełniła tą samą funkcję co podobna struktura w Lawandiiw Kanto (Lavander Town). Miała tam przebywać Liderka Skyla, specjalistka od typów latających, a zawodowo pilotka pracująca na tutejszym lotnisku towarowym. Podczas lotów, miała zauważyć na szczycie rannego pokemona.

Już od wejścia do wieży, poczułem chłód na karku. Ta niepokojąca cisza ogarniająca ciemne sale, rozświetlone setką zniczy. W tle można było słyszeć ciche siąkanie nielicznych zgromadzonych, wspominających swoje zmarłe pokemony.

Spotkałem Skylę na samym szczycie. Była sama. Podziękowała, za przybycie i zaprosiła do uderzenia w dzwon. Jego dźwięk miał przynosić ukojenie duszom, tym którzy odeszli. Uderzyłem. Donośny głos zatrząsł krainą. Gdy dzwon przebrzmiał, sam osiągnął dziwną harmonię.

Skyla się pożegnała. No nic, czas na mnie.

Sama sala skrywająca się w jednym z hangarów na lotnisku przebiła moje najśmielsze oczekiwania. Armaty, chrzanione armaty. A sama Liderka czekała na mnie na najwyższej platformie.

Szlag. Te armaty powinny być lepiej skalibrowane. Prawie żem zarył głową w blaszaną ścianę hangaru. Obolały i oszołomiony stawiłem czoła Liderce.
Była to dość łatwa walka, Zebstrika użyła paru mocniejszych wyładować elektrycznych i było po sprawie.
Powiedzmy, że Skyla miała hehe twarde lądowanie.

Odznaka Odrzutowa (Jet Badge) już w kasetce.

Gdy zmierzałem do Centrum Pokemon, spotkałem się z N. Zdradził mi, że stanie się bohaterem Unovy, ponieważ Zespół Plazma znaleźli dwa potężne kamienie. Kamień Ciemności (Dark Stone) oraz Kamień Jasności (Light Stone), które są pozostałościami po potężnych pokemonach dragonoidach.
Hmm... Jaki typ był dobry przeciw typom smoczym....
Pobierz mfek00 - [ #pokemirko - tag z przygodami ] [ #pokemonyzzerem ]
<< poprzedni wpis

...
źródło: comment_NFGtBRo9BTHPiy16i1sbhzJXYKncGJqF.jpg
  • 8