Wpis z mikrobloga

Mirki próbuję reklamować tvbox, który kupiłem na gearbest, ale chcą ode mnie jakiś 9cio cyfrowy kod co był na opakowaniu. Na pudełku od tvboxa nic takiego nie ma, więc jak mniemam chodzi o kod z pudełka w którym to było wysłane? Jak tak to wywaliłem bo w życiu bym nie pomyślał, że to się może do czegoś przydać. Myślicie, że bez tego reklamacja nie przejdzie? #gearbest
  • 6
@cebula_online: Konkretnie o coś takiego. "The item code is made up of nine numbers with a white sticker on the outer package of the product." Zakładam, że właśnie coś tam było, ale wywaliłem to od razu jak sprawdziłem, że tvbox działa. oryginalne pudełko i kartkę z zamówienia zachowałem. Dopiero po czasie zajarzyłem, żeby zajrzeć w system info, a tam zamiast 2GB pamięci, 1GB.
@cebula_online: @KrystianEuropejski: Nie dociera do nich chyba, że wywaliłem to w czym to przyszło. Co jak w regulaminie gwarancji mają "Customers must first send a clear photo or video of the damaged or defective product and the shipping packaging before we can consider issuing RMA authorization."?